Trening Rugby

W środę, 22 kwietnia trener i zawodnicy RUGBY KLUB SANOK przeprowadzili zajęcia szkoleniowe z zakresu RUGBY TAG.

W lekcji uczestniczyła klasa 6 b wraz z nauczycielami wychowania fizycznego.

RUGBY KLUB SANOK wprowadził nas w tajniki RUGBY TAG - najbardziej podstawowej forma rugby. Rugby TAG skierowane jest do najmłodszych (uczniów klas 1- 6 oraz gimnazjów). To uproszczona, bezkontaktowa, gra owalną piłką, polegająca na położeniu piłki w określonym miejscu. Zatrzymanie przeciwnika jest możliwe poprzez zerwanie szarfy (TAG).

Nasi uczniowie świetnie się bawili i byli bardzo aktywni. Nowa gra zespołowa w naszej szkole na pewno będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem. Tym bardziej, że w ramach współpracy otrzymaliśmy profesjonalną piłkę i szarfy.

Na zakończenie prowadzący zajęcia zaprosili dzieci do trenowania w RUGBY KLUB SANOK.

Dziękujemy! Była to dobra zabawa i porządna dawka ruchu!