Zauważ człowieka

W sobotę, 19 grudnia odwiedziliśmy bezdomnych mężczyzn w Domu Bezdomnego Inwalidy w Sanoku oraz pacjentów sanockiego hospicjum im. św. Brata Alberta. Przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju, życzenia i wspólne kolędowanie było dla nas wielkim i ważnym przeżyciem, radością i wzruszeniem.

W niedziele, 20 grudnia zanieśliśmy BŚP do Kościoła pw. Przemienienia Pańskiego w Sanoku, zaś w poniedziałek „światełko” dotarło do Naszej szkoły. Bardzo ważny dla nas spotkaniem, było przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju dzieciom z sanockiego Domu Dziecka, we wtorek 22 grudnia, czego owocem jest nowa harcerka w naszych szeregach:) Nasi harcerze przekazali także BŚP społeczności Gimnazjum nr 3, Gimnazjum nr 2, Gminie Sanok.