Osiągnięcia 2009/2010

Osiągnięcia szkoły - rok szkolny 2009/2010

Konkursy interdyscyplinarne: (opiekunowie Małgorzata Chrobak, Adam Jezierski i Władysław Dąbrowski)

Mateusz Jakiel (laureat etapu wojewódzkiego konkursu języka angielskiego),

Emil Gromek (laureat etapu wojewódzkiego konkursu języka angielskiego),


Maria Korzeniowska, Karolina Bator, Karolina Ciupka, Aleksandra Borowiec, Szymon Targowski, Zuzanna Dulęba, Gabriela Chorążak (finaliści etapu wojewódzkiego konkursu języka angielskiego).

 

eTwinning

Krajowa Odznaka Jakości za projekt "Whole World Reads The Same Stories" - Agnieszka Stawarczyk, Halina Olender, Magdalena Bednarczyk, Wojciech Stawarczyk

Krajowa Odznaka Jakości za projekt "Folklore" - Agnieszka Stawarczyk, Halina Olender, Wojciech Stawarczyk

Osiągnięcia sportowe

Zawody ogólnopolskie:

Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej - opiekun Dariusz Fineczko

IV miejsce chłopców w klasyfikacji ogólnopolskiej

Finały wojewódzkie:

Unihokej - opiekun Dariusz Fineczko

I miejsce  chłopców

Pływanie - opiekunowie Dariusz Fineczko i Roman Lechoszest

V miejsce sztafeta  dziewczcząt klas V - VI

VII miejsce sztafeta chłopców klas V - VI

Łyżwiarstwo - opiekun Marek Drwięga

I miejsce drużynowo chłopców - Marcel Drwięga, Dominik Januszczak, Mateusz Fal

I miejsce drużynowo dziewcząt - Angela Miccoli, Kinga Śmietana, Anna Jasik

indywidualnie:

I miejsce Marcel Drwięga i Kinga Śmietana

Gimnastyka sportowa - opiekun Roman Lechoszest

III miejsce - Jakub Wójcik, Rafał Domaradzki, Grzegorz Janiszewski, Dawid Posadzki

Piłka nożna - opiekun Roman Lechoszest

Piłkarski Turniej Orange Cup - VIII niejsce (chłopcy z klas III - IV)

Piłkarski Turniej "Z podwórka na stadion" - XII miejsce (chłopcy z klas III)

Czwórbój chłopców - opiekun Marek Drwięga

V miejsce - Marcel Drwięga, Mateusz Barnuś, Grzegorz Kowalczyk, Mateusz Suwała, Krzysztof Wydrzyński, Adrian Zarzycki

Indywidualne biegi przełajowe - opiekun Anna Kusior

X miejsce - Katarzyna Kawałek

XI miejsce - Klaudia Durał

XII miejsce - Dominika Kiniorska


Zawody rejonowe i powiatowe:

Piłka koszykowa (zawody powiatowe) - opiekun Marek Drwięga

III miejsce - Mateusz Barnuś, Dominik Januszczak, Dawid Serwiński, Mateusz Suwała, Maciej Ślirz, Krzysztof Wydrzyński, Szymon Petka, Jakub Żytka, Grzegorz Janiszewski, Krystian Fudała

Sztafetowe biegi przełajowe (zawody rejonowe) - opiekun Marek Drwięga

III miejsce chłopców - Marcel Drwięga, Grzegorz Kowalczyk, Jan Myćka, Kacper Kubiak, Krzysztof Wydrzyński, Adrian Zarzycki, Grzegorz Janiszewski, Sylwester Biega, Rafał Domaradzki, Oskar Głód, Jakub Żytka

Piłka nożna - opiekun Dariusz Fineczko

Powiatowy Turniej Piłkarski ORANGE CUP -  I miejsce chłopcy z klas III - IV

Tenis stołowy -opiekun Dorota Pawlik

III miejsce - Oliwia Orlof i Paulina Chabko (zawodowy rejonowe)

III miejsce - Szymon Petka i Sebastian Kucharski (zawody powiatowe)

Badminton - opiekun Wiesław Uczeń

III miejsce Sebastian Kucharski i Maciej Ślirz

Szachy - opiekuowie Agnieszaka Stawarczyk i Wojciech Stawarczyk

Rejonowe Zawody Szachowe

III miejsce - Emil Gromek, Tomasz Kwiatkowski, Tomasz Kuczma,Oliwia Orlof

Powiatowe Zawody Szachowe

II miejsce drużynowo

Klasy I - III

I miejsce - Jakub Gazdowicz

III miejsce - Adam Wrona

IV miejsce - Marcin Dydek

Klasy IV - VI

I miejsce - Tomasz Kuczma

III miejsce - Emil Gromek

Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Sanok

VII miejsce drużynowo- Tomasz Kwiatkowski, Tomasz Kuczma, Oliwia Orlof, Jakub Gazdowicz

 

Konkursy humanistyczne

"O pióro Burmistrza" – konkurs ortograficzny – opiekunowie: Ewa Bochnowska, Halina Olender, Beata Królicka

I miejsce - Gabriela Kot, II miejsce – Julia Charchalis, III miejsce – Wiktoria Ruebenbauer, V miejsce – Natalia Fedak, Kamila Kwiecińska, VIII miejsce – Radosław Małkowski, IX miejsce – Aleksandra Dudzińska

Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Sanoku

I miejsce - Katarzyna Bryndza, Wiktoria Sałaciak, Marcin Dydek, Maciej Jamka (opiekun Zofia Kulpinska)

III miejsce - Marika Kulczycka, Maciej Zgłobicki, Radosław Małkowski, Szymon Latusek (opiekun Ewa Bochnowska)

Multimedialny konkurs ortograficzny – „Wirtualne potyczki ortograficzne” (opiekun Halina Hatylak)

I miejsce – Aleksandra Jodłowska (w kategorii rozwiązywanie zadań ortograficznych na czas)

II miejsce Aleksandra Jodłowska (w kategorii prezentacja multimedialna)

Międzyszkolny konkurs ortograficzny „Ortograficzna corrida” (opiekunowie Agnieszka Zarzyczna – Tomczuk i Halina Hatylak) III miejsce zespołowo – Przemysław Małkowski, Oliwia Niżnik, Aleksandra Jodłowska

Międzyszkolny konkurs wiedzy o Sanoku (opiekun Joanna Tasz)

III miejsce – Alicja Gruna, Zuzanna Dulęba, Amanda Kunik

Konkurs recytatorski „Przyroda w poezji” – opiekun Alicja Baszak

II miejsce - Klara Ostrowska

Konkursy języka angielskiego

Międzyszkolny konkurs z j. angielskiego "Koło fortuny" (opiekun Adam Jezierski)

I miejsce – Zuzanna Dulęba, Karolina Bator, Mateusz Jakiel, Jakub Wójcik, Weronika Kijowska, Gabriela Chorążak

Konkursy matematyczne

„Oxford – Test matematyka Plus” (opiekunowie Halina Lejpras i Ewa Michoń)

Laureat II stopnia – Krystian Fudała

Laureat III stopnia – Emil Gromek

Laureaci V stopnia – Kinga Chmura, Anna Nowaczyk, Paulina Najsarek

Konkurs „Kangur Matematyczny” (opiekunowie Halina Lejpras, Ewa Michoń, Sabina Szklanny)

Wyróżnienia: Emil Gromek, Krystian Fudała, Grzegorz Sokołowski, Milena Dańczyszyn, Kinga Chmura,Paulina Najsarek, Kacper Szmyd

Konkurs matematyczny dla klas VI "Szóstka w rozumie" (opiekunowie Halina Lejpras i Ewa Michoń)

I miejsce - Emil Gromek, Krystian Fudała, Oliwia Niżnik

Wyróżnienie - Szymon Targowski

Konkursy muzyczne - opiekun Mirosława Dec

Wojewódzki Festiwal Piosenki Patriotycznej

I miejsce – Kamila Kwiecińska,

II miejsce - Zuzanna Dulęba

Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek

II miejsce – Zuzanna Dulęba,

III miejsce - Aleksandra Belniak

Międzynarodowy Festiwal Piosenki Naszych Ojczyzn w Unii Europejskiej

Wyróżnienie - Zuzanna Dulęba

Konkursy plastyczne

Konkurs Palm Wielkanocnych

I miejsce klasa 2 d – opiekun Zofia Kulpińska

„Tradycje i zwyczaje Podkarpacia” konkurs wojewódzki – nagrody otrzymali Kinga Chmura, Milena Dańczyszyn, Michalina Bryndza, Edyta Stapińska, Weronika Starego, Wiktoria Sałaciak, Anatola Stabryła (opiekun Zofia Kulpińska)

Konkurs plastyczny organizowany przez ODK Gagatek – „Zabawa ze sztuką” (opiekun Beata Kunik)

II miejsce Justyna Rogula

Konkurs plastyczny organizowany przez MDK Sanok – „Ozdoby choinkowe” (opiekun Beata Kunik)

II miejsce Justyna Rogula

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Tęcza” organizowany przez Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie (opiekun Beata Kunik i Lucyna Mierzwa)

I miejsce – Paweł Ślązak

Wyróżnienia: Bartosz Wota, Karolina Gebuś, Ewa Burnatowska

Konkurs plastyczny organizowany przez MDK Sanok – „Pisanki i kraszanki” (opiekun Beata Kunik)

I miejsce – Justyna Rogula

Wyróżnienia: Karolina Lewicka, Miłosz Pastuszczak

Konkurs plastyczny „Pisanki” organizowany przez MBP w Sanoku (opiekun Beata Kunik)

II miejsce – Justyna Rogula

Wyróżnienia: Zuzanna Florek, Katarzyna Kawałek

Powiatowy Przegląd Twórczości Dziecięcej „Plastyka” organizowany przez ODK Puchatek (opiekun Beata Kunik i Lucyna Mierzwa)

Nagrody: Angela Miccoli, Anna Nowaczyk, Sylwia Koteńko, Aleksandra Jodłowska, Eunika Życińska

Konkurs plastyczny „Kolorowy Sanok” organizowany przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci (opiekun Beata Kunik i Lucyna Mierzwa)

I miejsce - Justyna Rogula

II miejsce – Kinga Chmura

„Wielkanoc pisankami malowana” (opiekun Lucyna Mierzwa)

I miejsce – Amanda Kunik

II miejsce - Rafał Czytajło

Wyróżnienia – Mateusz Jakiel, Kamila Wójcik, Paulina Najsarek

Konkursy religijne

Konkurs biblijny III etap (diecezjalny) z Ewangelii wg św. Marka i św. Łukasza

II miejsce – Ewa Hant (opiekun s. Iwona Wań)

Konkurs biblijny II etap (dekanalny) z Ewangelii wg św. Marka i św. Łukasza

I miejsce – Aneta Stabryła (opiekun Bożena Marek)

II miejsce – Ewa Hnat (opiekun s. Iwona Wań)

III miejsce – Justyna Zelek (opiekun s. Iwona Wań)

Pozostałe konkursy

Ogólnopolski Konkurs „Zuch”

Klasy I

X miejsce - Karina Dymnicka,  XI miejsce - Szymon Pankiewicz, XII miejsce - Weronika Być i Weronika Wójcik;

Klasy II

VII miejsce - Wiktoria Sałaciak, IX  miejsce - Kamil Husak i Klaudia Januszczak, XI  miejsce - Klaudia Sieńko, XIII miejsce - Dorota Jurkowska, XIV miejsce - Marcin Chmura;

Klasy III

III miejsce - Martyna Kopiec, VI miejsce - Szymon Latusek, VIII miejsce - Maciej Zgłobicki, IX miejsce - Karolina Zych, X miejsce - Wiktoria Ruebenbauer, XV miejsce - Zuzanna Mazur, Anna Synowiec, Angelika Pypeć i Klaudia Dmitrzak.

Międzyszkolny konkurs „Wiatr wypadek, ogień, woda strażak zawsze rękę poda” (opiekun Beata Dańczyszyn)

II miejsce Klaudia Januszczak

Międzyszkolny konkurs ekologiczny na plakat w kategorii kl. IV – VI (opiekun Halina Lejpras)

I miejsce - Emilia Dżoń

Konkurs ekologiczny w ramach programu „Eko Sanok” (opiekun Zofia Kulpińska)

I miejsce – Karolina Najsarek, Sabina Radwańska, Aleksandra Banach

I miejsce w Miedzyszkolnym konkursie "EKO - SANOK - Dbam o środowisko, segreguję odpady" - opiekunowie Mgdalena Sałaciak, Ewa Żywot, Agnieszka Stawarczyk