Świętujemy Dzień Babci i Dziadka

24 stycznia dzieci z klasy 2a zaprosiły swoje babcie i dziadków na uroczystość z okazji ich święta. Już przy wejściu do szkoły uczniowie witali zaproszonych gości transparentem i zapraszali do auli szkolnej.

Występ rozpoczęli mali kolędnicy, którzy składali zebranym życzenia i śpiewali kolędy. Następnie ubrane na biało dziewczynki zatańczyły taniec aniołków. Dzieci recytowały wiersze i śpiewały piosenki o babci i dziadku. W dalszej kolejności wspólnie zatańczyły zumbę. Później młodzi artyści zaśpiewali "Sto lat" i wręczyli babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane upominki.

Uroczystość zakończył słodki poczęstunek. Babcie i dziadkowie byli dumni z występu swoich wnuków. Uroczystość bardzo im się podobała.