Wizyta przedszkolaków w szkole

28 lutego na zaproszenie nauczycielek edukacji wczesnoszkolnej naszą szkołę odwiedziły dzieci z Samorządowego Przedszkola nr 3 pod opieką swoich pań. Celem tej wizyty było zapoznanie przyszłych uczniów z budynkiem szkoły oraz zaprezentowanie różnorodnych zajęć, jakie odbywają się w naszej szkole.

Przybyli goście udali się do sali gimnastycznej, gdzie zostali powitani przez p.Halinę Olender.

Następnie p.Roman Lechoszest zapoznał dzieci ze sprzętem sportowym i zaprosił do obejrzenia pokazu układów gimnastycznych i ćwiczeń w wykonaniu swoich podopiecznych. Zaprezentowany pokaz wzbudził zachwyt i uznanie licznie zgromadzonej widowni. W dalszej kolejności przedszkolaki uczestniczyły w wesołych zabawach ruchowych i pląsach przy muzyce przygotowanych przez p.Piotra Gładysiewicza z aktywnym udziałem uczennic z klasy 7a.

Przybyli goście mieli również możliwość wypróbowania swoich umiejętności sportowych, pokonując niełatwy tor przeszkód i wykonując strzały do bramki pod czujnym okiem p. Anny Kusior.

Na zakończenie przyszli uczniowie z zaciekawieniem obserwowali pokaz robotów skonstruowanych przez chłopców z klasy 7a przygotowanych przez p. dyr. Marka Mazepę i p. Marcina Pełecha oraz pokaz gry w szachy przygotowanych przez p. Andrzeja Ostrowskiego.

Miłą pamiątką wizyty przedszkolaków w szkole były przygotowane dla nich dyplomy i słodycze. Udział w ciekawych, różnorodnych zajęciach dostarczył dzieciom przedszkolnym dużo radości i niezapomnianych wrażeń.

Spotkanie zorganizowali: p.H.Olender, p.A.Kusior, p. R.Lechoszest, p.P.Gładysiewicz, p.B.Kunik. p.A.Soda, P.K.Witkiewicz, p.A. Baszak