Dzień Kobiet w klasie 2 „C”

W piątek (8.03) chłopcy z klasy 2 „C” starali się ze wszystkich sił, by ich klasowe koleżanki odczuły na własnej skórze Dzień Kobiet. Nie zabrakło życzliwych uśmiechów, miłych gestów, przyjaznych spojrzeń oraz drobnych upominków. Słodkie lizaczki - różyczki i imienny plakat przygotowany dla każdej księżniczki wywołał wielki uśmiech na twarzach dziewczynek. I choć zdania na temat święta kobiet są podzielone, ponieważ jedni uważają je za miłe i sympatyczne, inni zaś za zbędne i „nie na czasie”, to drugoklasiści udowodnili, że tak naprawdę w tym wszystkim najważniejsze jest to, by kobietę – niezależnie od wieku – szanować na co dzień, a nie tylko od wielkiego dzwonu.

Korzystając z tej okazji młodzi Panowie z klasy 2 „C” pragną złożyć najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich Dam naszej szkoły: Pani Dyrektor, wszystkich nauczycielek, Pań pracujących w obsłudze i administracji szkoły, a także swoich koleżanek począwszy od klas pierwszych, kończąc na klasach gimnazjalnych. Miłości po kres i radości do łez, promyków słońca i bukietów róż bez końca, mnóstwa wrażeń i spełnienia marzeń, wiele szczęścia i trafnych decyzji podjęcia. A w portfelu i na koncie? Same miliony lub chociaż tysiące! Tego oraz wszystkiego, co najpiękniejsze życzą chłopcy z klasy 2 „C”!