Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów,

Uczennica naszej szkoły WIKTORIA PŁAZIAK z kl.3d G odniosła wielki sukces zostając laureatką Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów, której organizatorem jest Wyższa Szkoła Języków Obcych w Poznaniu.

Przez kilka miesięcy Wiktoria zmagała się z trudnymi zadaniami oraz wymaganiami postawionymi przez Organizatora przechodząc przez trzy etapy Olimpiady, podczas których rozwiązywała testy gramatyczno-leksykalne online, nagrała filmik na zadany temat oraz odbyła rozmowy przez komunikator Skype z wykładowcami WSJO.

W czasie tych rozmów uczennica wykazywała się nie tylko biegłością w posługiwaniu się językiem angielskim, ale też wiedzą ogólną oraz znajomością zagadnień dotyczących krajów anglojęzycznych. Trud włożony w przygotowanie się do poszczególnych etapów Olimpiady z pewnością zostanie wynagrodzony ponieważ, oprócz oczywistej satysfakcji, zdobywca tytułu laureata korzysta z uprawnień przysługujących laureatom konkursów kuratoryjnych.

Poza osiągnięciem w Olimpiadzie, Wiktoria zdobyła tytuł laureata konkursu na Najlepszego Anglistę w powiecie sanockim, jest też finalistką konkursu kuratoryjnego. Wiktoria jest uczennicą Pani Anity Rzemińskiej.

Serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.