Szkolne obchody Międzynarodowego Dnia Teatru

27 marca Szkolne Koło Teatralne "Antrakt" przy ogromnym wsparciu klas: 4e, 4a, 5a oraz 5b przypomniało całej społeczności uczniowskiej SP 1 o tym szczególnym święcie teatru.

Tego dnia podczas długiej przerwy do wszystkich zakamarków naszej szkoły dotarł kolorowy i baaaardzo głośny korowód przeróżnych postaci, które można byłoby spotkać na teatralnych scenach.

Ciekawe i pomysłowe stroje, transparenty, trąbki, piszczałki, tamburyna i okrzyki organizatorów tego happeningu na pewno skutecznie zakłóciły relaks podczas przerwy i zwróciły uwagę na wyjątkowość tego dnia. Niektórych, zwłaszcza tych młodszych, zachęciły nawet do przyłączenia się do orszaku i wspólnego wędrowania po szkolnych korytarzach, piętrach i segmentach. Dla mniej zorientowanych rozdawano ulotki z krótką informacją dotyczącą święta teatru.

Opiekunki Koła serdecznie gratulują wszystkim, którzy chętnie zaangażowali się w uczczenie tego wyjątkowego dnia oraz dziękują rodzicom za wsparcie akcji.