SZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY

informatyka1

W lutym zakończył się szkolny konkurs informatyczny o tematyce patriotycznej, upamiętniający setną rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości "DOM RODZINNY - OKNEM MOJEJ OJCZYZNY".

Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas 4 i 5, a jego celem było rozwijanie umiejętności informatycznych dotyczących pracy z programem graficznym oraz zachęcenie uczniów do poznania swojego kraju.

Wykonanie zadań konkursowych pozwoliło na zaprezentowanie się uczniom interesującym się informatyką i wykazującym zdolności artystyczne.

I miejsce zajęła Antonina Smolińska z klasy 5e, II miejsce - Antonina Adamska z klasy 5e, a III miejsce - Maria Kalbarczyk z klasy 5b.

Dziewczętom gratulujemy i zachęcamy do dalszego rozwijania umiejętności informatycznych.