Wizyta Księdza Biskupa

2 kwietnia 2019 roku do naszej szkoły przybył z wizytą Ksiądz Biskup Diecezji Przemyskiej – Stanisław Jamrozek. Spotkanie miało miejsce z racji trwającej wizytacji kanonicznej w dekanacie sanockim.

Swoją obecnością zaszczycili nas również następujący goście: Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Turystyki pani Irena Penar; Honorowy Obywatel Miasta Sanoka dh. hm. Krystyna Chowaniec; Dyrektor CDN w Sanoku pani Marta Muszyńska; Przewodniczący Komisji Oświaty Rady Miasta Sanoka, Dyrektor PP-P  pan Maciej Drwięga; Dyrektor Samorządowego Publicznego Przedszkola nr 3 w Sanoku pani Małgorzata Pietrzycka;  Przewodniczący Rady Rodziców  pan Michał Jadczyszyn.

Dostojnych  Gości powitała pani Dyrektor Lidia Mackiewicz-Adamska oraz  przedstawiciele Samorządu Szkolnego.  Całą uroczystość uświetnił  bogaty w treści montaż słowno-muzyczny pt. "Potęga Miłości" ukazujący godność i powołanie każdego człowieka.  

Po części artystycznej głos zabrał Ksiądz Biskup, który podziękował uczniom i nauczycielom za trud i zaangażowanie oraz wyraził uznanie dla zdolności naszych uczniów. Spotkanie zakończyło się udzieleniem wszystkim zebranym pasterskiego błogosławieństwa.