Wycieczka kl. I d

W dniu 24 maja klasa I d w ramach realizacji Projektu "Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy" pod opieką wychowawczyni pani Ewy Bochnowskiej i pani Anny Tymcio uczestniczyła w wycieczce do Uniwersytetu Ludowego Rzemiosła Artystycznego w Woli Sękowej. Dzieci miały możliwość wykonania prac przy użyciu nieznanych im dotąd technik i materiałów. Lepienie naczyń z gliny, filcowanie wełny oraz malowanie na szkle okazały się być nie tylko ciekawe, ale również wymagające precyzji i wytrwałości. W przerwach pomiędzy zajęciami uczniowie mogli obejrzeć bogatą kolekcję prac rękodzielniczych oraz grupę 120 rzeźb.

Po warsztatach nadszedł czas na chwilę wytchnienia. Uczniowie miło spędzili czas na pieczeniu kiełbasy przy ognisku i wspólnej zabawie.