Aktualności

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

19 czerwca społeczność szkolna spotkała się na uroczystości kończącej rok szkolny.

Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewani hymnu państwowego głos zabrała pani dyrektor Lidia Mackiewicz – Adamska, która przedstawiła osiągnięcia uczniów w roku szkolny 2018/2019 oraz pogratulowała wszystkim osiągnięć, szczególnie uczniom kończącym szkołę – ósmoklasistom i gimnazjalistom.

Czytaj więcej...

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas VIII

18 czerwca uczniowie klas ósmych spotkali się na uroczystości w związku z ukończeniem szkoły podstawowej.

Na początek głos zabrała pani dyrektor Lidia Mackiewicz – Adamska, która przedstawiła osiągnięcia uczniów klas VIII oraz pogratulowała uczniom, rodzicom i nauczycielom osiągnięć w roku szkolny 2018/2019. Później nastąpiło wręczenie dyplomów i nagród książkowych wyróżniającym się uczniom, listów gratulacyjnych i podziękowań dla rodziców.

Czytaj więcej...

Uroczyste zakończenie roku szkolnego - ogłoszenie

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się 19 czerwca 2019 r. o godz. 9.15. na Orliku przy szkole.

W przypadku niepogody klasy pierwsze, ósme i gimnazjalne spotykają się  w holu szkoły, pozostali udają się do klas z wychowawcami.

Uroczyste zakończenie roku sportowego

17 czerwca 2019 r. w dużej sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku odbyło się Uroczyste Zakończenie Sportowego Roku Szkolnego 2018/2019. Obecna była pani dyrektor Lidia Mackiewicz Adamska, nauczyciele oraz uczniowie z klas 1-3, 4-8 oraz z 3 klas gimnazjalnych.

W części artystycznej i sportowej wystąpiły Amanda Gembalik, Konstancja Iwańczyk i Martyna Posadzka. Dziewczyny te odnosiły ostatnio sukcesy na Mistrzostwach Świata i Mistrzostwach Polski w Fitnes -Kid i Fitnes Aerobic. Potem prowadzący Roman Lechoszest przedstawił największe sukcesy sportowe w mijającym roku szkolnym.

Czytaj więcej...

Wyniki końcowe Małej Ligi Matematycznej klas 1-3

Wyniki końcowe Małej Ligi Matematycznej klas 1-3 w roku szkolnym 2018/2019 - pobierz

Mała Liga Matematyczna klas 1:

  1. 1. Maria Ślązak
  2. 2. Julia Kołodziejczyk, Emilia Drwięga
  3. 3. Aleksander Florko, Alex Birski
  4. 4. Martyna Posadzka, Kacper Suchecki
  5. 5. Emilia Starościak, Maja Fabian, Lena Wąsowicz, Marcin Adamowicz
  6. 6. Julia Socha, Jan Kozłowski
  7. 7. Karolina Konieczny, Fabian Kruszyński
  8. 8. Michalina Gaworecka
  9. 9. Nikodem Subik
  10. 10. Bernard Gawroński 

Czytaj więcej...