Osiągnięcia

Osiągnięcia 2007/2008

Osiągnięcia szkoły - rok szkolny 2007/2008


Konkursy interdyscyplinarne

Mateusz Jakiel (laureat konkursu języka angielskiego),
Jakub Pankiewicz i Maciej Szybiak (finaliści konkursu matematyczno - przyrodniczego),
Maciej Szybiak, Jakub Pankiewicz, Dominik Adamiak (udział w konkursie humanistycznym),
Weronika Stawarz (udział w konkursie języka angielskiego).

Czytaj więcej...

Osiągnięcia 2006/2007

Osiągnięcia szkoły - rok szkolny 2006/2007


Konkursy interdyscyplinarne:

Izabela Wyżycka i Aleksandra Gierut (finalistki - konkurs języka angielskiego)
Jakub Pankiewicz (finalista - konkurs matematyczno - przyrodniczy).

Czytaj więcej...

Osiągnięcia 2005/2006

Osiągnięcia szkoły - rok szkolny 2005/2006


Osiągnięcia sportowe:
V miejsce w klasyfikacji wojewódzkiej Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
I miejsce w zawodach wojewódzkich w unihokeju chłopców.
I miejsce w zawodach wojewódzkich w unihokeju dziewcząt.
II miejsce w zawodach wojewódzkich w łyżwiarstwie szybkim.
III miejsce w zawodach wojewódzkich w sztafecie pływackiej.
IX miejsce w wojewódzkim czwórboju dziewcząt.
XVI miejsce w wojewódzkim czwórboju chłopców.
II miejsce w zawodach rejonowych konkurs "Baw się z nami".
III miejsce w zawodach rejonowych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt.
I miejsce w zawodach powiatowych w piłce nożnej chłopców.
Osiągnięcia indywidualne
I miejsce Aleksandra Drabik w wojewódzkich zawodach w biegu na 60 m.
III miejsce Aneta Kruszyńska w wojewódzkich zawodach w biegu na 600 m oraz X miejsce w indywidualnych biegach przełajowych.
III miejsce Adam Chytła w wojewódzkich indywidualnych biegach przełajowych.
VII miejsce Kamil Ziemba w wojewódzkich zawodach w biegu na 1000 m oraz X miejsce w wojewódzkich indywidualnych biegach przełajowych.
IX miejsce Anna Myćka w wojewódzkich zawodach w rzucie piłeczką palantową.

Czytaj więcej...

Osiągnięcia 2004/2005

Osiągnięcia szkoły - rok szkolny 2004/2005

Konkursy interdyscyplinarne
Laureaci:
Adam Kulpiński i Kamil Kot (konkurs matematyczno - przyrodniczy).

Finaliści:
Anna Jamka i Monika Wołoszyn (konkurs humanistyczny)
Tymon Połdiak i Joanna Karbownik (konkurs matematyczno - przyrodniczy).

Czytaj więcej...

Osiągnięcia 1991 - 2004

Osiągnięcia szkoły w latach 1991 - 2004

Średnie wyniki badania kompetencji uczniów

2003/04 wynik ze sprawdzianu przeprowadzonego w klasie szóstej wyniósł 25.3 punktu i był wyższy od średniej gminy.

2002/03 wynik ze sprawdzianu przeprowadzonego w klasie szóstej wyniósł 30,76 punktów.

2001/02 wynik ze sprawdzianu przeprowadzonego w klasie szóstej wyniósł 30,74 punkty i był wyższy od średniego wyniku dla gminy (30,05 p.), powiatu (29,42 p.) i województwa (29,63 p.).

1998/99 - BKU - 63,35 punktów (max.-80,00 p.).

1997/98 - klasa VIII j. polski - 25,588, matematyka 31,561. (Gmina - j. polski - 21,900, matematyka - 26,044, woj. krośnieńskie - j. polski - 21,006, matematyka - 24,586).

 

Czytaj więcej...