Współpraca międzynarodowa

Seminarium Warsztatowo - Szkoleniowe

W dniach 5 - 7 czerwca w Hasselt, w Belgii z okazji 10 - lecia eTwinnig odbyło się Seminarium Warsztatowo - Szkoleniowe dla nauczycieli szkół podstawowych (Proffessional Development Workshop for Primary School Teachers).

Naszą Szkołę reprezentował pan Adam Jezierski nauczyciel języka angielskiego, którego dotychczasowa praca i podejmowane działania w dziedzinie europejskej współpracy szkół przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii informacyjno - komunikacyjnych wspólnie z uczniami, zostały uznane za szczególnie oryginalne i nowatorskie w skali krajowej i jako jeden z czterech nauczycieli z całej Polski został nominowany przez Narodowe Biuro eTwinning Polska do wzięcia udziału w seminarium.

Czytaj więcej...

Podsumowanie projektu w I semestrze 2014/2015

W roku szkolnym 2014/15 w I semestrze rozpoczęliśmy nowy projekt eTwinning – „Favourite places, music and film stars”.

Naszymi partnerami są Szkoły Podstawowe z Chorwacji i Czech. Wspólne działania rozpoczęliśmy w październiku. W ramach projektu nasi uczniowie przedstawiają swoje upodobania dotyczące ich wymarzonych i najbardziej atrakcyjnych miejsc podróży do zwiedzania, do spędzania wakacji i czasu wolnego, do świętowania „Halloween” i „Świąt Bożego Narodzenia” oraz oczywiście na „Karnawałowe szaleństwa”.

Czytaj więcej...

Europejskie i Krajowe Odznaki Jakości eTwinning

Nasza Szkoła została wyróżniona przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji i Narodowe Biuro eTwinning Polska z Warszawy, za otrzymanie dwóch Krajowych Odznak Jakości w jednym roku szkolnym za ubiegłoroczne projekty wzorowej współpracy europejskiej między szkołami do popularyzowania i rozpowszechniania prac projektowych metodą projektu edukacyjnego, w naszym regionie.

Czytaj więcej...

Prezentacje Halloween

W piątek 31 października w ramach współpracy eTwinning, uczniowie z klas 3b, 3c, oraz uczniowie klas 5c i 4d – rozszerzony język angielski zaprezentowali „HALLOWEEN SHOWS”!

Czytaj więcej...