Współpraca międzynarodowa

X Urodziny eTwinning

W czwartek 7 maja świętowaliśmy w naszej szkole „10 URODZINY EUROPEJSKIEGO PROGRAMU eTwinning”.

Świętowanie rozpoczęliśmy na szkolnym boisku, gdzie uczniowie klasy 4d i 5c ubrani w BIAŁO - CZERWONE BARWY NARODOWE oraz ŻÓŁTO - NIEBIESKIE BARWY z LOGO eTwinning utworzyli „URODZINOWĄ DZIESIĄTKĘ”!!! https://youtu.be/mL9acjigu_U

Czytaj więcej...

Krajowa Odznaka Jakości

W piątek 9 stycznia otrzymaliśmy znakomitą informację z Narodowego Biura eTwinning Polska. Nasi uczniowie otrzymali – UCZNIOWSKĄ KRAJOWĄ ODZNAKĘ JAKOŚCI!

W projekcie „ FAVOURITE PLACES, MUSIC and FILM STARS”, uczestniczą przede wszystkim uczniowie klasy 5c i 4d – rozszerzony j. ang. oraz także w prezentacjach niektórzy uczniowie z klasy 3b, 3c i 1c.

Czytaj więcej...

eTwinning - urodziny

W dniu 7 maja odbyły się w naszej szkole imprezy związane z 10. urodzinami eTwinningu.

Jedną z imprez był mecz w piłkę nożną pomiędzy uczniami klas czwartch a drużyną eTwinning. Mecz zakończył się remisem - 3:3.

Czytaj więcej...

SMERFY - PERFORMANCE

Dzisiaj w naszej szkole odbyło się przedstawienie dla naszych partnerów z Turcji i Rumunii w programie e - Twinning – Favourite cartoons and film characters (Sławne bajki i postaci filmowe).

Klasy 2a I 2c pod kierunkiem pani Magdaleny Sałaciak i pani Ewy Żywot zaprezentowały najbardziej popularną i lubianą przez wszystkie dzieci bajkę – „SMERFY”.

Czytaj więcej...