Współpraca międzynarodowa

„Dlaczego lubimy i uczestniczymy w programie eTwinning”

THE VOICE OF SCHOOL NR 1 SANOK – THE MUSIC BATTLE!


W piątek 25 października w ramach nowego projektu eTwinning dla naszych partnerów z Chorwacji i Czech, odbyły się krótkie pokazy i prezentacje – „Dlaczego lubimy i uczestniczymy w programie eTwinning” – udział wzięli uczniowie klasy 5c  oraz uczennice klasy 4 d – rozszerzony j. angielski. http://youtu.be/zToAYmUQViA

Czytaj więcej...

Projekt eTwining 2013/14

Favourite songs,cartoons and film characters – eTwinning 2013/14

Wszystkie działania dotyczące tego projektu na: Public link to this TwinSpace:

http://new-twinspace.etwinning.net/web/p99492

http://twinblog.etwinning.net/67262/

http://new-twinspace.etwinning.net/c/portal/layout?p_l_id=27208841

W projekcie uczestniczą klasy – 6a p. A. Jezierski, 6b p. A. Lewandowska, 5b p. M. Bednarczyk, 4c p. M. Dec, 2a p. E. Żywot, 2c p. M. Sałaciak

http://youtu.be/P_CU8RApxW0

http://youtu.be/gMG2U-4yT-U

http://youtu.be/pVTjiNS1E-w

http://youtu.be/mlLs_Brpoo8

http://youtu.be/fdmtV2jVOiw

http://youtu.be/I7hsa_6pPWg

Czytaj więcej...

Taniec z gwiazdami

TANIEC Z GWIAZDAMI – DANCING WITH THE STARS IN SP1!!!!!

W Piątek 14 listopada w ramach projektu FAVOURITE PLACES AND MUSIC STARS!!! nasi ucznoiwie z klas 3b, 3c, 4d i 5c zaprezentowali ich ulubiony program muzyczny – „TANIEC Z GWIAZDAMI”.

Czytaj więcej...

Mody i Muzyki - eTwinning

W piątek w auli szkolnej 21 września rozpoczęliśmy tegoroczną eTwinning przygodę pod tytułem Fashion&Music Shine All the Time!

Wspólnie z partnerami z Hiszpanii, Grecji i Rumunii będziemy przedstawiać różne style Mody i Muzyki z lat ubiegłych, które miały duży wpływ na świat zarówno mody jak i muzyki z przeszłości aż do czasów obecnych.

Nasze pierwsze projektowe nagranie i jak zwykle barwne prace projektowe dotyczyły „Mody i Muzyki z lat 70, które przygotowały uczennice klasy 5c i 4a, które wzięły udział w swojej pierwszej prezentacji eTwinning!

Czytaj więcej...

PROJEKT ETWINNING 2013

PROJEKT ETWINNING 2013. LET’S SING AND DANCE TO THE GREATEST HITS!

W projekcie udział biorą uczniowie z klas 5a,5b i 6b, wspólnie z panem Adamem Jezierskim. Projekt składa się z trzech etapów.

Pierwsza część projektu to prezentacja przez uczniów plakatów, ilustracji, rysunków, zdjęć, fotografii, dotyczących ulubionych artystów muzycznych i ich utworów, zarówno z Polski, z Turcji, jak również z krajów anglojęzycznych (31 marca).

Czytaj więcej...