Współpraca międzynarodowa

eTwinning 2012

Grupa uczennic klas 6a i 6c realizuje w naszej szkole projekt e -Twinning pod nazwą "Czy rośliny lubią detergenty?”.

Projekt pogłębia wiadomości z ekologii, dostarczając odpowiedzi na pytanie o wpływ używanych w naszych domach środków do mycia naczyń na wzrost i rozwój pospolitej rośliny – rzeżuchy.

Czytaj więcej...

eTWINNING 2012

W roku szkolnym 2012/2013 realizowany jest w naszej szkole projekt:

ETWINNING 2012  “LET’S SHARE THE CHRISTMAS TRADITIONS”


Etap pierwszy – pokaz dla najmłodszych uczniów z naszej szkoły z okazji Dnia Świętego Mikołaja – "Mikołajki", przez szkolny zespół taneczny(dziewczynki z klasy 5a,5b i 6b)do piosenki, “Crazy little thing called Love” oraz "All I want for Christmas".

Śpiewanie świątecznej piosenki, "Merry Christmas everyone", a także wybranej świątecznej kolędy i rozdanie uczniom słodyczy przez Świętego Mikołaja. 

Nagrania umieszczamy na stronie:

Czytaj więcej...

eTwinning EVENT EURO 2016 FRANCE

Dzisiaj 8 czerwca na szkolnym „Orliku” w ramach wiosennej kampanii eTwinning4Diversity https://live.etwinning.net/campaigns/2016/diversity oraz czerwcowego EVENTU eTwinning – Let's celebrate EURO 2016 FRANCE with eTwinning FANS!!!, nasi uczniowie zaprezentowali ostatnie już w tym roku szkolnym prezentacje, dotyczące miejsc piłkarskich rozrywek PLACES of FOOTBALL ENTERTAINMENT.

Czytaj więcej...

eTwinning - przedstawienia

Dnia 9 lutego i 11 lutego w auli szkolnej w ramach projektu eTwinning – Music Makes the People Come Together https://twinspace.etwinning.net/9994/home odbyły się Carnival Show Entertaunment dla rodziców oraz uczniów klas V - VI.

Niezwykle barwne kreacje, pełne kreatywności atrakcje karnawałowe przedstawione i zaprezentowane przez uczniów z klasy 5d i 6c rozszerzony j.ang. oraz urozmaicone i magnetyczne występy taneczno - muzyczne poderwały również do wspólnej zabawy, znakomicie reagującą publiczność.

Czytaj więcej...

ETWINNING 2009

Już 3 rok nasza szkoła realizuje projekty edukacyjne wspólnie ze szkołami z całej Europy. Tym razem jest to projekt "Whole World Reads The Same Stories". Do współpracy zaproszone zostały szkoły z: Turcji, Słowenii, Irlandii oraz Przedszkole nr 25 z Warszawy. W czasie realizacji uczniowie wykonają ilustracje oraz przygotują występy teatralne w języku polskim i angielskim wybranych bajek. Postępy w realizacji projektu widoczne będą na stronie: 

"Whole World Reads The Same Stories";

SP 1 Sanok - Waterford Educate Together National School Ireland

"Folklor"