Promocja zdrowia

Festiwal Owocowo – Warzywny

27 listopada dzieci z grup świetlicowych zaprosiły uczniów edukacji wczesnoszkolnej na przedstawienie pod nazwą Festiwal Owocowo – Warzywny. Jego celem było promowanie zdrowego stylu życia – ukazanie walorów zdrowotnych warzyw i owoców i zachęcanie do ich spożywania.

W wesołych wierszach i piosenkach dzieci zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie, wokalne i taneczne, korzystając z licznych rekwizytów przygotowanych przez opiekunów.

Czytaj więcej...

Trening Rugby

W środę, 22 kwietnia trener i zawodnicy RUGBY KLUB SANOK przeprowadzili zajęcia szkoleniowe z zakresu RUGBY TAG.

W lekcji uczestniczyła klasa 6 b wraz z nauczycielami wychowania fizycznego.

Czytaj więcej...

Dzień Promocji Zdrowia

Dnia 13 marca w naszej szkole obchodzono Dzień Promocji Zdrowia, w którym uczestniczyli uczniowie klas 1 - 3 oraz dzieci grup „0”. Celem organizatorów było promowanie znaczenia zdrowego odżywiania i zdrowego stylu życia dla funkcjonowania organizmu.

Czytaj więcej...

Jesienny festiwal owocowo - warzywny

W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyło się święto owoców i warzyw czyli "Jesienny festiwal owocowo-warzywny". Uroczystość miała na celu promocję zdrowego stylu życia, a zwłaszcza zdrowego i smacznego odżywiania się.

W festiwalu uczestniczyły wszystkie grupy świetlicowe oraz gościnnie oddział przedszkolny 0a. W pierwszej odsłonie festiwalu brały udział:

Czytaj więcej...

Dzień Promocji Zdrowia

W miniony piątek w naszej szkole obchodziliśmy „Dzień Promocji Zdrowia”. Impreza adresowana była do uczniów klas I-III oraz zerówek.

Działania realizowane były w dwóch etapach: konkurs plastyczny pod hasłem „Nasze zdrowie w naszych rękach” oraz spotkanie z osobami na co dzień dbającymi o zdrowie naszych najmłodszych: panią stomatolog Anną Kielar, panią Alicją Baszak (pokaz ratownictwa medycznego), panią Katarzynę Chowaniec, która mówiła o wpływie zdrowego odżywiania oraz aktywności na nasze samopoczucie, przeprowadziła także krótki trening fizyczny.

Czytaj więcej...