Nasze sukcesy

Historyczny medal naszych uczniów w narciarstwie biegowym!

Jak co roku na malowniczej trasie w Ustianowej rozegrano Finał Wojewódzki w narciarstwie biegowym. Po ubiegłorocznym świetnym wyniku i tym razem nasi uczniowie stanęli na wysokości zadania. Szczególnie dziewczęta osiągnęły wynik niebywały, gdyż zdobyły historyczny medal (ulegając tylko utytułowanej NSS Ustrzyki Dolne) i sięgnęły po tytuł v-ce mistrzyń województwa!!!

Czytaj więcej...

KONKURS NA NAJLEPSZEGO ANGLISTĘ W POWIECIE

14 marca w SP nr 1 w Sanoku odbyła się VII edycja konkursu na Najlepszego Anglistę w powiecie sanockim pod patronatem Burmistrza Miasta Sanoka. Konkurs skierowany był do uczniów dawnych szkół gimnazjalnych oraz uczniów klas 7 i 8, a jego cele to, między innymi, rozwijanie zainteresowań uczniów związanych z nauką języka angielskiego, motywowanie uczniów do nauki i wspieranie ich uzdolnień, wyłonienie i nagrodzenie uczniów zdolnych oraz inspirowanie nauczycieli do podejmowania różnorodnych działań w pracy z uczniem zdolnym.

Czytaj więcej...

Badminton - półfinał wojewódzki

Dnia 14.11.2017r. w Czaszynie odbył się półfinał wojewódzki w badmintonie w kategorii dziewcząt . Nasza drużyna w składzie: Elwira Żuchowska, Amelia Przybylska, Milena Ryba wywalczyła 2 miejsce i uzyskała awans do finału wojewódzkiego.

Czytaj więcej...

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów,

Uczennica naszej szkoły WIKTORIA PŁAZIAK z kl.3d G odniosła wielki sukces zostając laureatką Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów, której organizatorem jest Wyższa Szkoła Języków Obcych w Poznaniu.

Przez kilka miesięcy Wiktoria zmagała się z trudnymi zadaniami oraz wymaganiami postawionymi przez Organizatora przechodząc przez trzy etapy Olimpiady, podczas których rozwiązywała testy gramatyczno-leksykalne online, nagrała filmik na zadany temat oraz odbyła rozmowy przez komunikator Skype z wykładowcami WSJO.

Czytaj więcej...

Pewne zwycięstwo piłkarzy ręcznych

IMG 0144aW dniu 15 grudnia 2017r. w naszej szkole rozegrano Turniej Piłki Ręcznej w ramach powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Reprezentacja SP1 w składzie: Mikołaj Gawlewicz, Szymon Krzanowski, Nikodem Kaleniecki, Aleksander Rajchel, Leon Sobota, Karol Hrywniak, Jakub Szafran, Filip Suchecki, Rafała Strzałka, Szymon Nowak, Krzysztof Stabryła, Bartłomiej Uruski, Hubert Szarzyński, Kosma Osika, Jakub Jaruga, Maciej Jaruga, Krzysztof Domański i Jan Śnieżek wygrała zawody pokonując wszystkich rywali.

Czytaj więcej...