Nasze sukcesy

Sokole Zawody w „Trójboju Obronnym”

strzelectwo m119 maja, na odnowionym Stadionie „Wierchy” w Sanoku, odbyły się Sokole Zawody w „Trójboju Obronnym” zorganizowane przez TG SOKÓŁ w Sanoku ku pamięci pobytu kpt. Józefa Hallera w Sanoku we wrześniu 1914 r. Brała w nich udział reprezentacja naszej szkoły w składzie: Julia Mandzelowska, Amelia Jadczyszyn, Maciej Kozłowski i Miłosz Wójcik.

W zawodach uczestniczyło 8 drużyn (po dwie dziewczyny i dwu chłopców) z Sanoka, Rymanowa, Mielca i Czerniowa. Indywidualnie sklasyfikowano 19 dziewcząt, 16 chłopców.

Wyniki naszych zawodników:

Czytaj więcej...

Konkurs - "Omnibus Matematyczny"

10 maja 2019 w Szkole Podstawowej nr 2 w Ustrzykach Dolnych odbył się Finał XII Edycji Konkursu "Omnibus Matematyczny 2019".

Do tegorocznego "Omnibusa Matematycznego" przystąpiło blisko 1200 przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych, a do finału zostało zakwalifikowanych ponad 595 przedszkolaków i uczniów reprezentujących ponad 30 placówek oświatowych.

Konkurs zgodnie z Zarządzeniem Podkarpackiego Kuratora Oświaty znalazł się w wykazie zawodów wiedzy, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej w roku szkolnym 2018 /2019.

Z radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły znaleźli się wśród osób, które uzyskały najwyższe wyniki w poszczególnych kategoriach:

Czytaj więcej...

Finał wojewódzki w pływaniu w Igrzyskach Dzieci

plywanie dz m14 maja 2019r. w Krośnie odbył się finał wojewódzki Igrzysk Dzieci w pływaniu. Do finału awansowały dwie sztafety reprezentujące naszą szkołę. Sztafeta dziewcząt i chłopców, 6 x 25 metrów stylem dowolnym.

W finale jak co roku rywalizowało 12 najlepszych sztafet w województwie zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. Dziewczyny płynąc na miarę swoich możliwości uplasowały się na 9 miejscu nieco polepszając wynik z półfinału sanockiego.

Czytaj więcej...

NASZE UCZENNICE MISTRZYNIAMI ŚWIATA

11 kwietnia w Budapeszcie Martynka Posadzka i Konstancja Iwańczyk wywalczyły tytuły mistrzyń świata w stylu Fitness (wcześniej zdobyły Mistrzostwo Polski w tym stylu).

Uczennice trenują w UKS „SPARTANIE” Zahutyń pod opieką pana Mirosława Kaźmierczaka.

Świetnie spisała się również Amanda Gembalik, która zajęła w kategorii 15-latek w grupie A+ 4 miejsce (grupa A+, jest to grupa zawodnicy prezentują ćwiczenia o bardzo wysokim poziomie trudności).

Czytaj więcej...

Otwarte Wojewódzkie Mistrzostwa LOK w strzelectwie

strzelectwo m11 maja w Przemyślu odbyły się Otwarte Wojewódzkie  Mistrzostwa LOK w strzelectwie

sportowym kulowym młodzików, juniorów młodszych, juniorów i seniorów o Puchar Prezesa Podkarpackiej Organizacji Wojewódzkiej Ligi Obrony Kraju w Rzeszowie. Udział w nich wzięli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1w Sanoku, trenujący strzelectwo sportowe pod okiem  Pawła Stefańskiego.

Dla większości zawodników drużyny z Sanoka były to pierwsze zawody strzeleckie w życiu i okazja by sprawdzić efekty całorocznej pracy na treningach. W zawodach ogółem wzięło udział 32 zawodników podzielonych na kategorie wiekowe.

Uczniowie SP1 w Sanoku zaliczyli bardzo udany start, przywożąc wiele medali.

A oto wyniki zawodników z Sanoka

Czytaj więcej...