Nasze sukcesy

Kangur Matematyczny

logo kangourouOtrzymaliśmy wyniki konkursu Kangur Matematyczny 2019, który odbył się w naszej szkole w dniu 21 marca 2019 r. Najlepszy wynik w szkole - bardzo dobry - uzyskał uczeń klasy 5d, Dawid Michałek, startujący w kategorii Beniamin.  Wyróżnienia otrzymało siedmiu uczniów.

Wyróżnienie w kategorii Żaczek: Malwina Guzik z klasy 2d.

W kategorii Maluch: Adam Kołodziejczyk z 3b, Adam Fedak z 3b, Julia Krzanowska z 4e oraz Franciszek Serafin z 4e.

W kategorii Beniamin: Błażej Skrzeszewski i Tymon Gawłowski z klasy 6b.

Wszystkim uczniom, ich rodzicom i nauczycielom serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników.

Sokole Zawody w „Trójboju Obronnym”

strzelectwo m119 maja, na odnowionym Stadionie „Wierchy” w Sanoku, odbyły się Sokole Zawody w „Trójboju Obronnym” zorganizowane przez TG SOKÓŁ w Sanoku ku pamięci pobytu kpt. Józefa Hallera w Sanoku we wrześniu 1914 r. Brała w nich udział reprezentacja naszej szkoły w składzie: Julia Mandzelowska, Amelia Jadczyszyn, Maciej Kozłowski i Miłosz Wójcik.

W zawodach uczestniczyło 8 drużyn (po dwie dziewczyny i dwu chłopców) z Sanoka, Rymanowa, Mielca i Czerniowa. Indywidualnie sklasyfikowano 19 dziewcząt, 16 chłopców.

Wyniki naszych zawodników:

Czytaj więcej...

Konkurs - "Omnibus Matematyczny"

10 maja 2019 w Szkole Podstawowej nr 2 w Ustrzykach Dolnych odbył się Finał XII Edycji Konkursu "Omnibus Matematyczny 2019".

Do tegorocznego "Omnibusa Matematycznego" przystąpiło blisko 1200 przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych, a do finału zostało zakwalifikowanych ponad 595 przedszkolaków i uczniów reprezentujących ponad 30 placówek oświatowych.

Konkurs zgodnie z Zarządzeniem Podkarpackiego Kuratora Oświaty znalazł się w wykazie zawodów wiedzy, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej w roku szkolnym 2018 /2019.

Z radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły znaleźli się wśród osób, które uzyskały najwyższe wyniki w poszczególnych kategoriach:

Czytaj więcej...

Finał wojewódzki w pływaniu w Igrzyskach Dzieci

plywanie dz m14 maja 2019r. w Krośnie odbył się finał wojewódzki Igrzysk Dzieci w pływaniu. Do finału awansowały dwie sztafety reprezentujące naszą szkołę. Sztafeta dziewcząt i chłopców, 6 x 25 metrów stylem dowolnym.

W finale jak co roku rywalizowało 12 najlepszych sztafet w województwie zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. Dziewczyny płynąc na miarę swoich możliwości uplasowały się na 9 miejscu nieco polepszając wynik z półfinału sanockiego.

Czytaj więcej...

„Konrad Król wicemistrzem województwa podkarpackiego na 60m”

Indywidualne Mistrzostwa SZS w Lekkiej Atletyce w ramach Igrzysk Dzieci - to pierwszy Finał Wojewódzki w nowym roku szkolnym. Po eliminacjach powiatowych wzięło w nich udział ok. 500 młodych adeptów "Królowej Sportu". Rozdano pierwsze dyplomy i medale .
Naszą szkołę na stadionie CWKS „Resovia” Rzeszów w dniu 24,09.2019 reprezentowała szóstka reprezentantów.
Najlepiej spisał się Konrad Król zajmując II miejsce w biegu sprinterskim.
Pozostali nasi zawodnicy zajmowali miejsca w pierwszej dziesiątce :

Czytaj więcej...