Nasze sukcesy

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach

Zakończyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach do lat 16-18, które odbyły się w dniach 8 -16.03.2019 r. w Szklarskiej Porębie.

Maciek Czopor startował w grupie do lat 16 (czyli jako rocznik młodszy), w której brało udział 50 zawodników. Maciek zdobył 6 pkt. z 9 (5 rund wygrał, 2 zremisował i 2 przegrał). Ostatecznie zajął 4 miejsce, natomiast w swoim roczniku był pierwszy.

Czytaj więcej...

XXVIII Mistrzostwa Sanoka Szkół o Puchar Solidarności

plywanieDnia 09.12 .2017r. odbyły się XXVIII Mistrzostwa Sanoka Szkół o Puchar Solidarności w pływaniu, które jednocześnie były X Memoriałem Janusza Skubińskiego.

Jak zwykle bardzo liczną grupę startujących stanowili uczniowie naszej szkoły, tradycyjnie osiągając świetne wyniki. W poszczególnych kategoriach często zajmowali wszystkie stopnie podium. Oczywiście jako szkoła zdobyliśmy główne trofeum czyli Puchar Solidarności.

Poniżej przedstawiono lokaty naszych uczniów i uzyskany czas.

Gratulujemy!!!

Czytaj więcej...

BIEGI PRZEŁAJOWE - MISTRZOSTWA

Dwa medale SP1 w Mistrzostwach Województwa w sztafetowych biegach przełajowych.

Szkoła Podstawowa nr 1 z Sanoka, jako najlepsza w klasyfikacji sportowej za rok 2017/2018, z przytupem rozpoczęła tegoroczne rozgrywki. 24 października w Kolbuszowej w Mistrzostwach Województwa w sztafetowych biegach przełajowych zdobyła dwa medale.

W Igrzyskach Dzieci złoty medal w kategorii chłopców i srebrny w kategorii dziewcząt. O włos od medalu byli starsi chłopcy startujący w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, zajmując 4 miejsce (opiekun: Piotr Zagórski).

Czytaj więcej...

Laureaci konkursu "Wierszowanie” w MDK

28 listopada 2017r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVIII edycji Konkursu Recytatorskiego "Wierszowanie” zorganizowanego przez MDK w Sanoku. Konkurs ten objął honorowym patronatem Podkarpacki Kurator Oświaty. Celem konkursu jest popularyzacja literatury poprzez piękną recytację, rozbudzanie poczucia estetyki, poznawanie nowych twórców i ich dzieł oraz zmuszanie do refleksji i dostarczanie wielu wzruszeń.

W kategorii wiekowej klasy II - IV, naszą szkołę reprezentowali uczniowie:

Czytaj więcej...

ZŁOTO I SREBRO DLA NASZYCH SZTAFET.

W dniu 19.10.2017 r. w Krośnie odbył się finał wojewódzki w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W rywalizacji wzięła udział reprezentacja dziewcząt i chłopców. Nasza szkoła po wygranych eliminacjach powiatowych i rejonowych w finale zaprezentowała się bardzo dobrze.

Drużyna dziewcząt w składzie:

Czytaj więcej...