Nasze sukcesy

Mistrzostwo województwa gimnastyków z sanockiej Jedynki

gimnastykamW rozegranym w Zarzeczu k.Przeworska finale wojewódzkim Igrzysk Dzieci w gimnastyce reprezentacja chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku zajęła pierwsze miejsce.

Jest to pierwszy złoty medal gdyż we wcześniejszych latach gimnastycy z Jedynki bywali już kilkakrotnie na podium, ale nigdy na jego najwyższym stopniu. W ten sposób powtórzyli sukces swoich koleżanek ze szkoły sprzed dwóch dni.

Zakończył się 10 - rundowy turniej, który był rozgrywany na Górze Św. Anny!

Rewelacyjny wynik osiągnął Maciej Czopor, który wygrał turniej A!

Na Górze Św. Anny rozegrano już 12. Międzynarodowy Turniej Szachowy!

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku w gimnastyce sportowej dziewcząt zdobyła mistrzostwo województwa.

W Igrzyskach Dzieci, które odbyły się 25 marca 2019 roku w Zarzeczu koło Przeworska wystąpiły reprezentacje 42 szkół z Podkarpacia.

Dziewczyny w składzie: Konstancja Iwańczyk, Oliwia Markuc, Weronika Poliwka, Martyna Posadzka zajęły pierwsze miejsce.

GRACJA Krosno w dniu 28.09.2018 r. w Opolu Lubelskim wytańczyła vice Mistrzostwo Polski Formacji Tanecznych w tańcach latynoamerykańskich w kategorii do lat 12-u.Formacja zdobyła swój kolejny medal - tym razem srebrny.

Wśród 7 - u tańczących w GRACJI Krosno par była uczennica 5e klasy Szkoły Podstawowej Nr 1 w Sanoku - Antonina (Tosia) Smolińska.