Nasze sukcesy

Mistrzostwo Świata w Fitness Gimnastycznym

Uczennice naszej szkoły zdobywają Mistrzostwo Świata w Fitness Gimnastycznym.

14 października 2017 roku w Serbii w miejscowości Pancevo w  Serbii odbyły się Mistrzostwa Świata WORLD CHAMPIONSHIP FIT-KID Federacji WFF I NABBA.

Uczennice naszej szkoły: Martyna Posadzka oddział przedszkolny, Konstancja Iwańczyk klasa 4b, Amanda Gembalik klasa 7a miały zaszczyt znaleźć się w Reprezentacji Polski Teamu Aleksandry Kobielak, gdzie rywalizowały z 17 państwami z różnych stron świata.

Dziewczynki trenują w Uczniowskim Klubie Sportowym, ”Spartanie” w Zahutyniu ich trenerem jest Mirosław Kaźmierczak znany jako Miru Spartan, który również zdobył złoty medal Mistrzostw Świata.

Czytaj więcej...

Sukcesy naszych uczennic

W dniu 1.10.2017 r. uczennice naszej szkoły wzięły udział w zawodach IV GRAND PRIX FITNESS Aleksandry Kobielak w Gdańsku. Zawody te stanowią eliminacje do Mistrzostw Świata na licencji Międzynarodowej Federacji World Fitness Federation.

Do Gdańska przyjechali najlepsi zawodnicy z całej Polski aby walczyć o najlepsze miejsca i móc reprezentować kraj na Mistrzostwach Świata Fitness FIT-KID & Fitness Aerobic, które odbędą się 14.10.2017 w Serbii.

Uczennice bardzo dobrze zaprezentowały się na tych zawodach zajmując:

  • Martyna Posadzka z oddziału przedszkolnego - kat. do 6 lat – I miejsce
  • Konstancja Iwańczyk z kl. 4 c - kat. do 10 lat – X miejsce (najliczniejsza kategoria)
  • Amanda Gembalik z kl. 7 a kat. do lat 13 – IV miejsce.

Uczennice zakwalifikowały się do Mistrzostw Świata.

Czytaj więcej...

Finały wojewódzkie w czwórboju lekkoatletycznym

29.05.2018 r. w Rzeszowie odbyły się finały wojewódzkie w czwórboju la dziewcząt. Dzień był ciepły i słoneczny a nasza drużyna w składzie J. Mandzelowska, M. Fineczko, M. Wiejowska, S. Kusiak, A. Jadczyszyn, M. Popiel i rezerwowa O. Pawlus, w dobrych humorach przystąpiły do rywalizacji.

Czwórbój lekkoatletyczny składa się z biegu na 60m, rzutu piłeczką palantową, skoku w dal i biegu na 600m. Trzeba być bardzo wszechstronnym, aby poradzić sobie z wszystkimi konkurencjami.

Czytaj więcej...

Ogólnopolskie Igrzyska Dzieci w unihokeju

Ogólnopolskie Igrzyska Dzieci w unihokeju - Nasi chłopcy z brązowym medalem!!!! 

Jadąc do Elbląga każdy z nas miał marzenia, każdy chciałby zdobyć medal ale zdrowy rozsądek podpowiadał - to młoda, perspektywiczna drużyna, w której oprócz Mikołaja Gawlewicza, ucznia klasy szóstej, są sami piątoklasiści a nawet młodszy - Misiu Podstawski. 

Czytaj więcej...

Finał Wojewódzki w pływaniu ID

W Krośnie odbył się Finał Wojewódzki w pływaniu ID. Bardzo dobrze spisały się nasze sztafety 6x25 m. st. dow. zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców.

Sztafeta dziewcząt w składzie:

Amelia Jadczyszyn, Gabrysia Stokłosa, Martyna Popiel, Ania Szczerba, Weronika Panek, Sabina Niżnik, Milena Fineczko (rez.) zajęły 5-te miejsce z wynikiem 1:41,50.

Chłopcy uzyskali 9-ty wynik z czasem 1:38,40 a sztafetę tworzyli:

Czytaj więcej...