Nauczyciele

Nasi nauczyciele

 Regulamin Rady Pedagogicznej - pobierz (PDF)

Dyrektor Szkoły: Maria Korżyk
Z-ca Dyrektora Szkoły: Anna Serbin

Pedagog: Ewelina Wójcik, Lucyna Wojtowicz
Logopeda: Joanna Barańska - Ciupka
Kierownik świetlicy: Małgorzata Wydmuch
 
 
  1. Adamkiewicz Magdalena - język polski, wychowawca kl. 5f
  2. Banaś – Pastyrzak Karolina – nauczyciel wspomagający
  3. Baszak Alicja – nauczyciel wychowawca kl 1c
  4. Bednarczyk Magdalena – język angielski, wychowawca w kl. 8a
  5. Berdysz Krystyna – nauczyciel wspomagający
  6. Białowąs Edyta –  historia, wos, wychowawca kl. 6b
  7. Błońska Agnieszka – historia, wos, etyka
  8. Bochnowska Ewa - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 2c
  9. Broński – Uczeń Wiesław – wychowanie fizyczne
  10. Bryndza Dorota - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 2b
  11. Burnat Maria – geografia
  12. Chowaniec Katarzyna – wychowanie fizyczne, wychowawca kl. 6e
  13. Chrobak Małgorzata - język angielski
  14. Ćwikła Magda – wychowanie fizyczne, informatyka, wychowawca kl. 6d
  15. Dańczyszyn Beata - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl.3b
  16. Dec Mirosława – muzyka, wychowawca kl. 7b
  17. Dobek Anna - wychowawca świetlicy
  18. Drwięga Marek – wychowanie fizyczne
  19. Dufrat – Chodorowska Katarzyna - język angielski
  20. Fineczko Dariusz – wychowanie fizyczne
  21. Florczak Elżbieta – matematyka, wychowawca kl. 6c
  22. Gładysiewicz Piotr – muzyka
  23. Grzybała Katarzyna – matematyka, wychowawca kl. 4b.
  24. Jezierski Adam - język angielski, wychowawca kl. 4a
  25. Józefek Katarzyna - nauczyciel wspomagający
  26. Baran Małgorzata -  edukacja dla bezpieczeństwa
  27. Marek Mazepa - informatyka
  28. Kopczyk Monika - nauczyciel wspomagający
  29. Korzeniowska Maria - biblioteka szkolna, doradztwo zawodowe
  30. Kot Emilia - nauczyciel świetlicy
  31. Kowalczyk Monika - nauczyciel wspomagający
  32. Kozak Iwona – religia
  33. Krawczyk Tomasz - nauczyciel wspomagający
  34. Królicka Beata - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 3c
  35. Kulpińska Zofia - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 3a
  36. Kunik Beata – plastyka, szachy, wychowawca kl. 7a
  37. Kusior Anna - wychowanie fizyczne
  38. Lechoszest Roman - wychowanie fizyczne
  39. o. Lelito Stanisław – religia
  40. Leszczyńska Elżbieta - nauczyciel wspomagający
  41. Leśniak Jolanta – historia
  42. Lewandowska Anna - język polski
  43. Lewek Magdalena - nauczyciel wspomagający
  44. Łopatowska Krystyna – matematyka, informatyka, wychowawca kl. 6a
  45. Marć Joanna - język angielski,.
  46. Marek Bożena – religia
  47. Mielecka Maria - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 3d
  48. Mierzwa Lucyna – plastyka, technika, wychowawca kl. 8b
  49. Najsarek Anna – język niemiecki
  50. Nester Alicja – język polski
  51. Niżnik Dorota – nauczyciel świetlicy
  52. Obłój Beata - nauczyciel wspomagający
  53. Olender Halina - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 1a
  54. Ostrowski Andrzej - wychowanie fizyczne, szachy, 
  55. Pajda - Skórka Barbara – biologia
  56. Pawlik Dorota - wychowanie fizyczne
  57. Pelczarska Grażyna – fizyka
  58. Pelczarska Halina – język polski,
  59. Pełech Marcin – informatyka, technika, wychowawca kl. 5c
  60. b. Mordziałek Michał – religia
  61. Polańska Maria - język polski
  62. Rolnik Anna – język angielski, wychowawca kl. 5e
  63. Rudy Dorota - nauczyciel wspomagający
  64. Rzemińska Anita -język angielski, wychowawca kl. 5d
  65. Sałaciak Magdalena - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 2a
  66. Serafin Karolina – język niemiecki
  67. Serbin Anna - matematyka
  68. Sieniawska Teresa - rewalidacja
  69. Soda Agata - edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wychowawca kl. 1d
  70. Statkiewicz Alina - nauczyciel świetlicy
  71. Stawarczyk Agnieszka – przyroda, biologia, wdż,wychowawca kl. 8c
  72. Stefański Paweł - nauczyciel j. angielskiego
  73. Szałajko Paweł - nauczyciel świetlicy
  74. Szałkiewicz – Uczeń Agnieszka - nauczyciel wspomagający
  75. Szklanny Sabina – matematyka
  76. Szychowska Agnieszka - nauczyciel wspomagający
  77. Śliwka – Warankiewicz Monika - nauczyciel wspomagający
  78. Śnieżek Justyna - rewalidacja
  79. Warchoł – Żuchowska Joanna - przyroda, wychowawca kl. 5b
  80. Winnicka Lucyna – chemia, wychowawca kl. 8c
  81. Witkiewicz Katarzyna - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 1b
  82. Wojtoń Małgorzata - biblioteka szkolna
  83. Wolan Magdalena – język polski, wychowawca kl. 5a
  84. Wolanin Tomasz – wychowanie fizyczne
  85. Zagórski Piotr - wychowanie fizyczne
  86. Zarzyczna – Tomczuk Agnieszka - język polski, wychowawca kl.7c
  87. Zoszak Jacek - język angielski
  88. Żywot Ewa - edukacja wczesnoszkolna,wychowawca kl. 2d