„Dlaczego lubimy i uczestniczymy w programie eTwinning”

THE VOICE OF SCHOOL NR 1 SANOK – THE MUSIC BATTLE!


W piątek 25 października w ramach nowego projektu eTwinning dla naszych partnerów z Chorwacji i Czech, odbyły się krótkie pokazy i prezentacje – „Dlaczego lubimy i uczestniczymy w programie eTwinning” – udział wzięli uczniowie klasy 5c  oraz uczennice klasy 4 d – rozszerzony j. angielski. http://youtu.be/zToAYmUQViA

Następnie odbyła się prezentacja naszego ulubionego programu muzycznego – „The Voice of School Nr 1 – Muzyczna Bitwa”. http://youtu.be/ncGmZLBntUw
W krótkim szkolnym programie wzięli udział uczniowie klasy 4d – Matylda Sobota i Joanna Hejnar oraz Jakub Ryniak oraz Kamila Cichecka, Marcelina Ochała i Lena Rogowska 5c – JURY oraz jako publiczność uczennice klas trzecich.

W Muzycznej Bitwie natomiast występowały: Natalia Huczko – 4d; Helena Ostrowska – 5c; Emilia Borowiec –  5d;  Oliwia Gunia – 5a.

W przygotowaniach do programu brali również udział uczniowie klasy 4d – Michał Nazarkieicz, Bartosz Koczeń, Tomasz Jadczyszyn, Pola Dudek, Katarzyna Najsarek i Julia Wrona.

Plakaty przygotowały – Inga Radwańska(4d) i Lena Rogowska(5c).

Dzięki BARDZO i CONGRATULATIONS! You are INCREDIBLE!!!

Program zorganizował i prowadził pan Adam Jezierski.