X Urodziny eTwinning

W czwartek 7 maja świętowaliśmy w naszej szkole „10 URODZINY EUROPEJSKIEGO PROGRAMU eTwinning”.

Świętowanie rozpoczęliśmy na szkolnym boisku, gdzie uczniowie klasy 4d i 5c ubrani w BIAŁO - CZERWONE BARWY NARODOWE oraz ŻÓŁTO - NIEBIESKIE BARWY z LOGO eTwinning utworzyli „URODZINOWĄ DZIESIĄTKĘ”!!! https://youtu.be/mL9acjigu_U

Następnie rozpoczął się mecz piłkarski pomiędzy chłopcami z klasy 4b – grupa piłkarska(trener Roman Lechoszest) oraz eTwinningTEAM – 4d i 4c (trener Tomasz Gawlewicz).

Mecz zakończył się wynikiem 3:3 i był bardzo emocjonujący, trzymający w napięciu do samego końca, zupełnie jak nasz ulubiony program eTwinning!

Podczas gdy, chłopcy rozgrywali mecz, dziewczynki z klasy 5c i 4d – rozszerzony język angielski, zaprezentowały LOGO #eTwinning oraz występy taneczne https://youtu.be/25nBi7T0a-0

W występach brały też udział klasy 3b, 3c i 1c oraz gościnnie byłe uczennice naszej szkoły, które pomagały przy organizacji imprezy.

Specjalne koszulki na mecz z LOGO eTwinning przygotowali państwo Krystyna i Tomasz Gawlewicz.

Nagranie z meczu przygotowali państwo Mirosława i Wacław Dec.

MEGA SERDECZNIE WSZYSTKIM PAŃSTWU DZIĘKUJEMY!!!

W południe uczennice klasy 4d i 5c zaprezentowały swoje hasła reklamowe dotyczące programu eTwinning na SANOCKIM RYNKU! https://youtu.be/zrvacOq39ng

Na zakończenie o godzinie 17 w szkolnej auli odbył się program artystyczny dla rodziców, który przygotowali uczniowie klas 4d i 5c – rozszerzony język angielski oraz uczennice klasy 3c.

W programie artystycznym nasi uczniowie zaprezentowali swoje „Wymarzone Miejsca i Aktywności” świętowania 10 urodzin #eTwinning – LONDON and NEW YORK CITY BROADWAY, gdzie zaprezentowali swoje ulubione utwory muzyczne! ABSOLUTELY AWESOME!!!!!

Na zakończenie były oczywiście przepyszne TORTY i drobny poczęstunek. Wszyscy doskonale się bawili, a rodzice byli oczywiście pod wrażeniem prezentacji swoich dzieci w języku angielskim.

Program artystyczny przygotowali pani Mirosława Dec i koordynator projektu pan Adam Jezierski, zdjęcia pan Norbert Nazarkiewicz.

Serdeczne podziękowania dla pani Moniki Milczanowskiej oraz dla państwa Katarzyny i Michała Jadczyszyn w przygotowaniu znakomitych „eTwinning BIRTHDAY CAKES”!!!

https://youtu.be/FqqGW4diz7s

https://youtu.be/61YtjY2lk0w

https://youtu.be/KIIAiNniC-w 

TWINSPACE – #eTwinningDay

http://twinspace.etwinning.net/975/home