English Festival Day

2 czerwca na „Orliku” z okazji wczorajszego Dnia Dziecka odbył się „ENGLISH FESTIVAL DAY”.

Uczniowie klasy 4d i 5c rozszerzony język angielski w ramach współpracy eTwinning zaprezentowali ulubione miejsca i aktywności do celebrowania Dnia Dziecka w Wielkiej Brytanii.

Uczniowie przebrani w narodowe barwy Wielkiej Brytanii zaprezentowali swoje projekty, zdjęcia, plakaty, widokówki oraz produkty żywnościowe, a także różne pomysły aktywnego spędzania czasu z okazji „Dnia Dziecka” w sławnych miejscach w Wielkiej Brytanii.

Na zakończenie najważniejszym wydarzeniem był mecz piłki nożnej rozegrany pomiędzy chłopcami klasy czwartej i piątej, w którym 5 – 2 zwyciężyli chłopcy z klasy piątej.

Dla wszystkich uczniów CONGRATULATIONS za pomoc w przygotowaniach i wzięcie udziału!

IT WAS A GREAT FUN !!!