Seminarium Warsztatowo - Szkoleniowe

W dniach 5 - 7 czerwca w Hasselt, w Belgii z okazji 10 - lecia eTwinnig odbyło się Seminarium Warsztatowo - Szkoleniowe dla nauczycieli szkół podstawowych (Proffessional Development Workshop for Primary School Teachers).

Naszą Szkołę reprezentował pan Adam Jezierski nauczyciel języka angielskiego, którego dotychczasowa praca i podejmowane działania w dziedzinie europejskej współpracy szkół przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii informacyjno - komunikacyjnych wspólnie z uczniami, zostały uznane za szczególnie oryginalne i nowatorskie w skali krajowej i jako jeden z czterech nauczycieli z całej Polski został nominowany przez Narodowe Biuro eTwinning Polska do wzięcia udziału w seminarium.

Podczas trzydniowego seminarium - warsztatowego pan Adam miał nie tylko okazję zaprezentować tegoroczne występy i prezentacje naszych uczniów, ale przede wszystkim wziąć udział w niezwykle ciekawych oraz inspirujących warsztatach dotyczących prowadzenia zajęć lekcyjnych, wdrażających szereg aktywności związanych z projektami eTwinning, a także zapoznać się z różnymi strukturami pracy z uczniami w krajach Unii Europejskiej.

Pan Adam miał okazję brać udział w sesjach dotyczących - The European Chain Reaction, Play storytelling games, Draw your own video game, Music in eTwinning, Photography as learning method, Developing talents with the whole school.

Warto też wspomnieć, że nasza szkoła oraz nasi uczniowie zostali wyróżnieni za prezentacje i hasła z okazji 10-lecia eTwinning!

Najciekawsze hasła nadesłane na konkurs ogłoszony z okazji 10-lecia programu eTwinning zostały ostatecznie wybrane. Wybrano 12 najlepszych, które specjalnie zostały przygotowane w formie plakatów na galę rozdania nagród w konkursie. Nasz projekt eTwinning 2015. Plakaty ozdobiły foyer kina Luna podczas uroczystości i cieszyły się ogromnym powodzeniem i zainteresowaniem wśród zaproszonych gości. Dla uczniów naszej szkoły to potrójna radość, ponieważ jury konkursu nagrodziło dwa nasze plakaty, a trzeci otrzymał wyróżnienie!!!

http://www.etwinning.pl/aktualnosci/hasla-na-10-lecie-etwinningu

http://www.etwinning.pl/category/etykiety/10-urodziny-etwinning

eTwinning day is like holiday!

Adam Jezierski, ucz. J. Hejnar, J. Helfer, M. Sobota, K. Najsarek, H. Ostrowska, K. Cichecka, M. Ochała, L. Rogowska; W. Płaziak, R. Ramadani Szkoła Podstawowa nr 1 w Sanoku.

eTwinning is better than holiday – it never ends!

Adam Jezierski, ucz. Helena Ostrowska Szkoła Podstawowa nr 1 w Sanoku.

With eTwinning the adventure is beginning!

Adam Jezierski, ucz. Jakub Ryniak Szkoła Podstawowa nr 1 w Sanoku

Talent based learning - Adam Jezierski

Professional Development Workshop for PRIMARY school teachers

HASSELT BELGIUM 5/6/7 June 2015

http://twinspace.etwinning.net/6778