eTwinning - przedstawienia

Dnia 9 lutego i 11 lutego w auli szkolnej w ramach projektu eTwinning – Music Makes the People Come Together https://twinspace.etwinning.net/9994/home odbyły się Carnival Show Entertaunment dla rodziców oraz uczniów klas V - VI.

Niezwykle barwne kreacje, pełne kreatywności atrakcje karnawałowe przedstawione i zaprezentowane przez uczniów z klasy 5d i 6c rozszerzony j.ang. oraz urozmaicone i magnetyczne występy taneczno - muzyczne poderwały również do wspólnej zabawy, znakomicie reagującą publiczność.

Z okazji tego, że uczniowie naszej szkoły otrzymali KRAJOWĄ ODZNAKĘ JAKOŚCI oraz w celu popularyzowania i rozpowszechniania aktywności projektowych drużyna TeamPoland (SP1 SANOK) zaprezentowała „CARNIVAL ATTRACTIONS& ENTERTAINMENT” z państw, z których pochodzą nasi partnerzy z projektu oraz eTwinning – PERSONAL EVELUATION TEAM POLAND!!!!

https://youtu.be/roMcrLvN9pM

Przede wszystkim jednak była to świetna okazja, nie tylko do podzielenia się i zapoznania innych z naszymi projektowymi aktywnościami w miesiącu lutym, którymi są TAŃCE LUDOWE i WYJĄTKOWO KARNAWAŁOWE, ale również do zaprezentowania wszystkim, co dotychczas nasi uczniowie nauczyli się i jakie korzyści czerpią dzięki współpracy w projektach eTwinning!!!!

https://youtu.be/SPGt-w_3Iho THE BEGINNING&TEAM PORTUGAL

https://youtu.be/4fR7phzNmu0 TEAM GREECE

https://youtu.be/Okt4lrC-GLo TEAM TURKEY

https://youtu.be/gGEbwBKjlik TEAM FRANCE

https://youtu.be/A6OWM3DzbGI TEAM ITALY

https://youtu.be/6ljK_26SaEQ TEAM SPAIN

Jednocześnie w 11.02.16 r. CELEBROWALIŚMY - EUROPEAN DAY of EMERGENCY CALL 112, więc nasi uczniowie zaprezentowali również układ taneczny z tej okazji i przypominając wszystkim, jak ważny jest to numer alarmowy! ”THIS IS EMERGENCY”- https://youtu.be/hVlUV8YHEKA

Gratulacje i ogromne podziękowania dla wszystkich występujących i biorących udział w projekcie uczniów oraz dla rodziców za zaangażowanie i wsparcie!