eTwinningEvent – „LET’S PROMOTE EURO 2016 FRANCE!

W piątek 20 maja na szkolnym orliku odbył się eTwinningEvent – „LET’S PROMOTE EURO 2016 FRANCE!

W ramach wiosennej kampanii programu eTwinning4Diversity – "Świętowanie różnorodności" nasi uczniowie zaprezentowali nie tylko, niesamowicie barwne i spektakularne projekty na których pojawiły się flagi państw uczestniczących w EURO, na czele z gospodarzami turnieju, ale również oficjalna maskotka turnieju VICTOR i oczywiście oficjalna piłka "BEAU JEU" – czyli po prostu po angielski "a beautiful game".

Nie mogło zabraknąć w naszej prezentacji również tanecznej zabawy w utworze JUSTINA TIMBERLAKE – „CAN’T STOP THE FEELING” https://youtu.be/HBHuGX52Wbo …… to DANCE with eTwinning SP1 SANOK FANS on the way to FRANCE, a także prezentacji repliki pucharu Henryego Delanaya(puchar za zdobycie Mistrzostwa Europy). https://youtu.be/tmiD-DskuIk

Na zakończenie nasi uczniowie przedstawili bardzo ciekawe, intersujące prezentacje i zachęcajce nie tylko do oglądania i celebrowania tego największego piłkarskiego wydarzenia roku, ale także do podziwiania i promowania Francji oraz oczywiście do szanowania tolerancji, różnorodności i przestrzegania reguł gry.

Były to nie tylko lekcje pełne kreatywnej zabawy, ale przede wszystkim kształcące, promujące rozmaite wartości, które są w naszym życiu codziennym bezcenne. Widać, że wszyscy znakomicie się bawili i z niecierpliwością będziemy oczekiwać na rozpoczęcie Mistrzostw – 10 czerwca!

W prezentacjach uczestniczyli uczniowie klas 4a, 5d, 6c – rozszerzony j.ang. oraz uczniowie klasy 4b.

Zdjęcia Pan Norbert Nazarkiewicz - serdecznie dziękujemy!

Program przygotowali Pani Magdalena Bednarczyk i Pan Adam Jezierski – koordynator projektu.