Mistrzostwo Świata w Fitness Gimnastycznym

Uczennice naszej szkoły zdobywają Mistrzostwo Świata w Fitness Gimnastycznym.

14 października 2017 roku w Serbii w miejscowości Pancevo w  Serbii odbyły się Mistrzostwa Świata WORLD CHAMPIONSHIP FIT-KID Federacji WFF I NABBA.

Uczennice naszej szkoły: Martyna Posadzka oddział przedszkolny, Konstancja Iwańczyk klasa 4b, Amanda Gembalik klasa 7a miały zaszczyt znaleźć się w Reprezentacji Polski Teamu Aleksandry Kobielak, gdzie rywalizowały z 17 państwami z różnych stron świata.

Dziewczynki trenują w Uczniowskim Klubie Sportowym, ”Spartanie” w Zahutyniu ich trenerem jest Mirosław Kaźmierczak znany jako Miru Spartan, który również zdobył złoty medal Mistrzostw Świata.

Dziewczynki walczyły dzielnie do samego końca zdobywając 1 złoto, 1 brąz i jedno 7 miejsce.

Poziom umiejętności na zawodach jest bardzo wysoki o wyniku decydują minimalne szczegóły a sędziowie mają nie łatwe zadanie lecz sam fakt, iż brały udział w tak prestiżowej imprezie już uczynił je Zwycięzcami.

Wyniki klasyfikacji:

Martyna Posadzka – Złota medalistka Mistrzostw Świat,

Konstancja Iwańczyk – Brązowa Medalistka Mistrzostw Świat,

Amanda Gembalik – siódme miejsce na Mistrzostwach Świata.

Naszym uczennicom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !!!

Informacje i zdjęcia przekazała Pani Renata Grześków.