ZŁOTO I SREBRO DLA NASZYCH SZTAFET.

W dniu 19.10.2017 r. w Krośnie odbył się finał wojewódzki w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W rywalizacji wzięła udział reprezentacja dziewcząt i chłopców. Nasza szkoła po wygranych eliminacjach powiatowych i rejonowych w finale zaprezentowała się bardzo dobrze.

Drużyna dziewcząt w składzie:

J. Mandzelowska, M. Wiejowska, S. Kusiak, W. Czerepaniak, D. Przybyła, K. Święch, K. Mackiewicz, P. Sarama, M. Fineczko, A. Jadczyszyn (rezerwowa K. Iskrzycka), pokonała wszystkie rywalki i zdobyła ZŁOTY MEDAL.

Opiekun - p. Dorota Pawlik

Chłopcy zaprezentowali się równie dobrze, zdobywając SREBRNY MEDAL.

Skład drużyny chłopców:

J. Nowak, J. Szafran, R. Strzałka, M. Kuczma, J. Jaruga, K. Stabryła, M. Puszkarski, Sz. Krzanowski, M. Gawlewicz, Sz. Nowak (rezerwowi B. Uruski i J. Śnieżek).

Opiekun - Wiesław Uczeń

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w zawodach sportowych i nie tylko.