Badminton - półfinał wojewódzki

Dnia 14.11.2017r. w Czaszynie odbył się półfinał wojewódzki w badmintonie w kategorii dziewcząt . Nasza drużyna w składzie: Elwira Żuchowska, Amelia Przybylska, Milena Ryba wywalczyła 2 miejsce i uzyskała awans do finału wojewódzkiego.

Pierwsze miejsce zdobyły dziewczęta SP w Łukowem, a trzecie zespół SP w Czaszynie.

Dwa dni później 16.11.2017r. do rozgrywek stanęli chłopcy i nasi reprezentanci również wywalczyli awans do finału wojewódzkiego. Drużyna w składzie: Mikołaj Gawlewicz, Szymon Krzanowski, Karol Hrywniak i Aleksander Rajchel zajęła 3 miejsce.

Najlepsi okazali się reprezentanci SP z Odrzykonia, a 2 miejsce zajęła SP nr 4 w Sanoku.

Gratulacje dla obu drużyn!

Opiekunami drużyn byli: dziewcząt – p. Anna Kusior, chłopców – p. Wiesław Broński - Uczeń.