XXVIII Mistrzostwa Sanoka Szkół o Puchar Solidarności

plywanieDnia 09.12 .2017r. odbyły się XXVIII Mistrzostwa Sanoka Szkół o Puchar Solidarności w pływaniu, które jednocześnie były X Memoriałem Janusza Skubińskiego.

Jak zwykle bardzo liczną grupę startujących stanowili uczniowie naszej szkoły, tradycyjnie osiągając świetne wyniki. W poszczególnych kategoriach często zajmowali wszystkie stopnie podium. Oczywiście jako szkoła zdobyliśmy główne trofeum czyli Puchar Solidarności.

Poniżej przedstawiono lokaty naszych uczniów i uzyskany czas.

Gratulujemy!!!

25 m dowolnym 2009 r.  i młodsi

Dziewczęta

1. Jaruga Zofia - 0.23.00

2. Poliwka Weronika - 0.24.73

3. Brońska-Uczeń Maja - 0.25.10

4. Babiarz Maja - 0.25.81

5. Rachalska Maja - 0.25.93

6. Wietchy Anita - 0.27.62

7. Czwerenko Justyna - 0.32.15

10. Czerweńko Cecylia

Chłopcy

1.Tylka Gabriel - 0.27.56

3.Sabat Igor - 0.34.03

25 m dowolnym 2008 r.

Dziewczęt

1. Kalbarczyk Maria - 0.21.85

2. Krzanowska Julia 0.22.81

4. Wolan Kamila - 0.24.60

6. Czwerenko Malwina - 0.27.84

8. Kukla Milena - 0.37.91

Chłopcy

2. Kielar Franciszek - 0.21.07

3. Stroka Aleks - 0.21.62

4. Proćko Michał - 0.23.52

25 m dowolnym 2007 r.

Dziewczęta

1.Stokłosa Gabriela - 0.18.31

3.Szala Hanna - 0.21.31

4. Ryniak Julia - 0.23.40

5. Dziewulska Apolonia - 0.23.84

6. Helińska Aleksandra - 0.24.22

7. Olejko Oliwia - 0.26.22

9. Osika Gaja - 0.27.56

10. Potocka Aleksandra - 0.28.31

12. Poznańska Dominika - 0.29.78

13. Wachel Nadia - 0.33.44

14. Gruca Weronika - 0.35.38

Chłopcy

1. Jaruga Maciej - 0.16.93

2. Starejki Norbert - 0.20.37

3. Klucznik Szymon - 0.23.13

4. Michałek Dawid - 0.24.87

5. Kruszyński Jakub - 0.25.72

6. Osika Tymon - 0.27.00

7. Harłacz Karol - 0.27.22

8. Jasiński Hubert - 0.30.16

50 m dowolnym 2006 r

Dziewczęta

1. Żuchowska Elwira - 0.44.40

2. Pytlowany Kinga - 0.44.82

4. Latusek Weronika - 0.53.97

7. Lemko Alicja - 1.03.47

8. Gnap Emilia - 1.12.47

Chłopcy

1. Sieniawski Jacek - 0.47.97

50 m dowolnym 2005 r.

Dziewczęta

1. Niżnik Sabina - 0.34.50

2. Popiel Martyna - 0.37.12

3. Fineczko Milena - 0.41.44

4. Ostafińska Laura - 1.06.50

Chłopcy

1. Jaruga Jakub - 0.35.53

2. Strzałka Rafał - 0.36.69

3. Osika Kosma - 0 .39.74

4. Trznadel Jakub - 0.46.60

50 m dowolnym 2004 r.

Dziewczęta

1. Bochnak Patrycja - 0.32.81

2. Przygórzewska Lidia - 0.36.45

3. Majko Kamila - 0.36.47

Chłopcy

1. Ryniak Jakub - 0.33.38

2. Jadczyszyn Tomasz - 0.34.38

3.Mackiewicz Oskar - 0.35.44

4. Kilar Jakub - 0.40.50

50 m dowolnym 2003 r.

Dziewczęta

1. Biernikiewicz Milena Sp-1/G-1 - 0.39.90

Chłopcy

1. Kogut Konrad Sp-1/ G-1 - 0.33.21

2. Ostafiński Gabriel Sp-1/G - 1 0.34.69

3. Kostka Julian Sp-1/G - 1 0.39.40

4. Senuś Konrad Sp-1/G - 1 0.44.06

5. Haduch Krystian Sp-1/G - 0.47.78

6. Bogaczewicz Wojciech Sp-1/G-1 - 0.49.97