Teatrzyk dla Gości

13 grudnia 2017r. naszą szkołę dwukrotnie odwiedzili goście - w godzinach przedpołudniowych były to dzieci z Samorządowego Przedszkola Publicznego nr 3 w Sanoku, a w godzinach popołudniowych rodzice uczniów klas trzecich naszej szkoły.

Powodem tych spotkań stało się przedstawienie "Jak Strach na Wróble szukał posady”, które kolejny raz wystawiło Koło Teatralne prowadzone przez panią Alinę Statkiewicz.

Historia Stracha na Wróble szukającego miejsca na ziemi podobała się nie tylko tym najmłodszym widzom, ale i najstarszym - rodzicom. Skupienie, wpatrzony wzrok widzów oraz gromkie brawa dodawały skrzydeł młodym aktorom, którzy z dużym zaangażowaniem popisywali się na scenie szkolnej auli.

Jak mówili aktorzy oraz widzowie - z niecierpliwością czekamy na kolejne przedstawienie promujące dziecięce talenty.