Bożonarodzeniowy Koncert Charytatywny

„Miłość rodzi się w sercu, wyraża się słowem ale żyje czynem…”

Pamiętając przesłanie św. Józefa Pelczara -19 grudnia 2017r. w Klubie Górnika już po raz dziesiąty zebrali się ludzie dobrego serca, którzy wsparli naszą szczytną akcję - Bożonarodzeniowy Koncert Charytatywny "Kolędo leć, by ogrzać serca…". Koncert zorganizowany został na rzecz Fundacji Czas Nadziei. Podczas koncertu mogliśmy usłyszeć uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 i absolwentów Gimnazjum nr 1 w Sanoku. Organizatorkami tego przedsięwzięcia były jak co roku p. Joanna Marć oraz p. Anna Rolnik.

W spokojny, świąteczny nastrój wprowadzili nas soliści oraz szkolny zespół wokalno - instrumentalny "Ch(m)urki", wykonując popularne oraz mniej znane kolędy, pastorałki oraz utwory świąteczne. Uczniom udało się wprowadzić publiczność w radosny klimat Świąt Bożego Narodzenia. Ponadto wolontariusze naszego gimnazjum sprzedawali domowe wypieki, które dodatkowo osłodziły wieczorne występy.

Dzięki życzliwości wszystkich darczyńców udało się zebrać 1213 zł, które zostaną przekazane Fundacji Czas Nadziei.

Wszystkim tym, którzy w tym zabieganym czasie znaleźli chwilkę by się zatrzymać i wziąć udział w naszym koncercie- obecnym gościom, wykonawcom, wolontariuszom jak i tym , którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji koncertu i zbiórki – SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

Pamiętamy jednak iż nadrzędnym celem akcji jest uwrażliwienie na los drugiego człowieka. Bo przecież "gdyby każdy miał to samo, nikt nikomu nie byłby potrzebny"….