Turniej zimowy

16 stycznia przedstawiciele klas pierwszych uczestniczyli w Turnieju Zimowym. Każdą klasę reprezentowała 3. osobowa drużyna.

Uczniowie odpowiadali na pytania związane z tematyką zimową, odgadywali zagadki, rozwiązywali krzyżówkę i układali obrazek z pociętych elementów. Uczniowie wykazali się dobrą znajomością zagadnień przyrodniczych, umiejętnością współpracy w grupie, spostrzegawczością.

Zwyciężyła drużyna klasy 1c w składzie:

Nicola Bondyra, Filip Domaradzki, Marcel Milczanowski.

Drugie miejsce zdobyła drużyna klasy 1a reprezentowane przez: Pawła Rubenbauer, Jana Przygórzewskiego, Adriannę Citak.

Trzecie miejsce zajęła klasa 1d w składzie: Piotr Podolak, Maja Gaworecka, Malina Guzik.

Miejsce IV zajęła klas 1b: Łukasz Mateja, Aleksandra Kurasz, Julia Warankiewicz.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Towarzystwo Sympatyków i Przyjaciół naszej szkoły.

Konkurs zorganizowały p.Zofia Kulpińska i p.Alicja Baszak.