Dzień Kobiet w klasie 3 B

W tym wyjątkowym dniu Panowie z klasy 3 B stanęli na wysokości zadania i umilili, a raczej posłodzili dziewczynom czas. Chłopcy własnoręcznie wykonali dla swoich klasowych małych kobiet drzewka szczęścia odbijając na nich swoje odciski palców kolorowymi farbkami i podpisując się. Dodatkowo każda dziewczynka otrzymała szaszłyka, ale nietypowego, bo… żelkowego szaszłyka, który – jak się później okazało – smakował wyjątkowo.

Tak więc każda dziewczynka będzie miała pamiątkę w postaci drzewka szczęścia, a dzisiaj miała także brzuszek pełen słodkości! Korzystając z okazji chłopcy z klasy 3 B chcieliby złożyć najserdeczniejsze życzenia na wszystkich Pań pracujących w szkole: dla Pani Dyrektor, Pań nauczycielek, Pani kierowniczce świetlicy, Pań kucharek oraz Pań zajmujących się administracją i obsługą szkoły, a także dla wszystkich Mam uczniów naszej szkoły. Życzymy dużo zdrowia, radosnych chwil, pozytywnych ludzi wokół oraz spełnienia najskrytszych marzeń – chłopcy z klasy 3 „B”.