Nasi unihokeiści wygrali Finał Wojewódzki i jadą do Elbląga!!!

Miłą niespodziankę sprawili nasi uczniowie na rozegranym w Żurawicy Finale Wojewódzkim w unihokeju w kategorii ID. W gronie dziewięciu drużyn okazali się najlepsi i w nagrodę pojadą na zawody ogólnopolskie do Elbląga!

Sukces to niewątpliwy tym bardziej, że prawie wszyscy zawodnicy to uczniowie klasy piątej i za rok mogą ponownie, prawie w komplecie - bronić tytułu!

Nasza drużyna pokonała w rozgrywkach grupowych SP Majdan Królewski 3:0 i zremisowała bezbramkowo z SP Nowa Wieś. Tym samym awansowała do najlepszej "czwórki" turnieju, gdzie wygrała kolejno SP4 Sanok 2:1, SP Oleszyce 2:0 i SP5 Dębica 4:0, zdobywając złote medale! To dziesiąty tytuł mistrzów województwa w historii szkoły!!! Przed nami ponad dwa miesiące przygotowań do zawodów ogólnopolskich, w tym udział w szkolnej lidze unihokeja, w której wezmą udział wszyscy świeżo upieczeni mistrzowie.

Skład zwycięskiej drużyny:

Karol Tymcio, Mikołaj Gawlewicz (bramkarze), Patryk Mazurkiewicz, Sebastian Burczyk, Kacper Prokopiak, Jan Śnieżek, Kacper Niemczyk, Michał Podstawski, Hubert Szarzyński, Krzysztof Stabryła, Marcel Puszkarski.

Gratulujemy!!!{phocagallery view=category|categoryid=780|limitstart=0|limitcount=0}