Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego

Uczeń naszej szkoły Krzysztof Dymek odniósł wielki sukces zostając laureatem Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów, której organizatorem jest Wyższa Szkoła Języków Obcych w Poznaniu.

Przez kilka miesięcy Krzysztof zmagał się z trudnymi zadaniami i wymaganiami postawionymi przez Organizatora przechodząc przez trzy etapy Olimpiady, podczas których rozwiązywał testy gramatyczno-leksykalne online, nagrał filmik na zadany temat oraz odbył rozmowy przez komunikator Skype z wykładowcami WSJO.

W czasie tych rozmów uczeń wykazywał się nie tylko biegłością w posługiwaniu się językiem angielskim, ale też wiedzą ogólną oraz znajomością zagadnień dotyczących krajów anglojęzycznych. Trud włożony w przygotowanie się do poszczególnych etapów Olimpiady z pewnością zostanie wynagrodzony ponieważ, oprócz oczywistej satysfakcji, zdobywca tytułu laureata korzysta z uprawnień przysługujących laureatom konkursów kuratoryjnych.

Krzysztof jest uczniem Pani Joanny Marć. W czasie trwania Olimpiady ucznia prowadziła, pomagała w przygotowaniach i sprawowała opiekę Pani Anita Rzemińska.

Krzysiowi serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.