Zakończenie rozgrywek Szkolnej Ligi Unihokeja o Mistrzostwo Sanoka 2018

IMG 20180426 181437mZa nami rozgrywki Szkolnej Ligi Unihokeja o Mistrzostwo Sanoka. W niezmiennej formule od początku - spotkania przez 5 tygodni (co tydzień w innej szkole ), po południami, w czasie wolnym. Naszej reprezentacji nie udało się sięgnąć po dziewiąte zwycięstwo w klasyfikacji generalnej, w 16-to letniej historii.

Po emocjonujących meczach musieliśmy uznać wyższość SP4, której gratulujemy.

Czwórka zdobyła swój 5-ty tytuł (przy ośmiu naszych, dwóch SP2 i jednym SP6).

Jednak naszym głównym celem było danie szansy gry jak największej liczbie graczy (stąd rekordowa liczba 14t-u zawodników), ze względu na jak najlepsze przygotowanie do zawodów, zarówno przyszłorocznych jak i czekającego nas już za nieco ponad 2 tygodnie wyjazdu do Elbląga na zawody ogólnopolskie.

Wszyscy spisali sie wspaniale, każdy zebrał niezbędne, cenne doświadczenia, które mamy nadzieje - zaprocentują.

Skład naszej drużyny: Karol Tymcio (wybrany najlepszym bramkarzem), Miłosz Bąk (br.), Hubert Szarzyński 27 goli (wybrany najlepszym zawodnikiem), Sebastian Burczyk (17 goli), Kacper Niemczyk (2), Krzysztof Stabryła (2), Patryk Mazurkiewicz (1), Szymon Klucznik (5), Michał Podstawski (7), Leon Samborski (1), Alan Suchecki (1), Marcel Puszkarski (6), Kacper Prokopiak (13), Jan Śnieżek (8).

Klasyfikacja generalna ligi:

  1. SP4- 23 pkt.
  2. SP1- 22 pkt.
  3. SP6- 12 pkt.
  4. SP3- 12 pkt.
  5. SP2- 6 pkt.

Gratulujemy!!!

Po zakończonych rozgrywkach trzy najlepsze drużyny otrzymały medale, a wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody w formie sprzętu sportowego, ufundowanego przez sponsorów: Burmistrza Sanoka, PASS Polska, Trans- Gaz, Met- Josz.

Serdecznie dziękujemy!!!