Finał wojewódzki w konkursie „Baw się z nami”

Dnia 08.06.2018 r. na Orliku przy naszej szkole odbyły się zawody rejonowe w konkursie „Baw się z nami”. Po zaciętej walce ze Szkołą Podstawową z Jasienicy Rosielnej i SP 2 NSS z Ustrzyk Dolnych nasi zawodnicy zwyciężyli i uzyskali awans do finału wojewódzkiego.

Finał wojewódzki odbył się tradycyjnie w Głogowie Małopolskim (13.06. 2018) na tamtejszym Orliku.

Do rywalizacji przystąpiło 6 szkół – mistrzów poszczególnych rejonów. Pogoda sprzyjała młodym zawodnikom. Walka trwała do ostatniej konkurencji i to po niej nasza drużyna wskoczyła na medalowe miejsce, wyprzedzając SP 7 z Krosna, z którą przegraliśmy w poprzednim roku również trzecie miejsce.

Zwyciężyła drużyna z Głogowa Małopolskiego, 2 miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Wielkich Oczach, 3 miejsce SP 1 Sanok, 4 miejsce wspomniana już SP 7 z Krosna, następnie SP z Góry Motycznej i SP 7 ze Stalowej Woli.

Gratulacje dla naszych zawodników, którzy walczyli ze wszystkich sił i zdobyli upragniony medal.

Skład reprezentacji SP 1 Sanok: Julia Krzanowska, Kamila Wolan, Aleksandra Ropel, Zofia Jaruga, Nikola Bogusz, Alex Stroka, Paweł Romaniak, Nataniel Pietrusa, Michał Wiejowski i Michał Proćko.

Opiekunem drużyny była: p. Anna Kusior