Konkurs „The Best of the Best”

W dniu 05.09.18r. w naszej szkole po raz kolejny odbył się konkurs „The Best of the Best”mający na celu wyłonienie najlepszej klasy wśród klas trzecich gimnazjum oraz wśród ósmoklasistów naszej szkoły. Pytania dotyczyły wiedzy z zakresu języków angielskiego oraz niemieckiego. Trzy osobowe drużyny mogły wykazać się między innymi w literowaniu wyrazów w języku angielskim, znajomości przysłów, idiomów oraz w gramatyce. Dodatkowo uczniowie mogli spróbować sił w rozpoznawaniu wybranych utworów pochodzących z różnych krajów, co okazało się nie lada wyzwaniem;-)

Wśród klas 3 gimnazjum najlepsi okazali się reprezentantki klasy 3D w składzie: Emilia Borowiec Natalia Adamiak oraz Natalia Cyran, tuż za nimi uplasowała się reprezentacja klasy 3A. Trzecie miejsce powędrowało do klasy 3C, a tuż za podium czyli na miejscu czwartym znaleźli się uczniowie klasy 3B.

Rywalizacja pomiędzy klasami ósmymi była równie zawzięta, i tak po dogrywce zwycięstwo odniosła klasa 8D, na miejscu drugim uplasowała się klasa 8B, trzecie miejsce otrzymali reprezentanci klasy 8A, natomiast klasa 8C zajęła czwarte miejsce.

Klasa 8D reprezentowana była przez Igę Szmyd, Julię Wronę oraz Michała Nazarkiewicza.

Dodać należy, iż współzawodnictwo toczyło się o nie lada nagrodę, a mianowicie dzień bez pytania oraz prestiż :-)

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!!!