Wojewódzkie Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego

DSCN2350mDnia 03.10.2018 odbyło się Wojewódzkie Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego za rok szk. 2017/18.

Tym razem uroczystość odbyła się w Sanoku w pięknej auli Wyższej Szkoły Zawodowej. Przybyli na nią przedstawiciele Kuratorium, PW SZS, przedstawiciele władz i zaproszeni goście. Nagrodzono po 8 szkół, które w poszczególnych kategoriach zajęły najwyższe miejsca.

Nasza szkoła zajęła 1 miejsce w Igrzyskach Dzieci, z dużą przewagą nad kolejną, a była nią NSS z Ustrzyk Dolnych i SP 3 Tarnobrzeg.

W imieniu szkoły nagrodę odbierali: p. Dyrektor Lidia Mackiewicz- Adamska, przedstawiciele uczniów: Amelia Przybylska, Magdalena Stapińska, Aleksandra Helińska, Rafał Strzałka i Sebastian Burczyk, a także nauczyciele: p. Katarzyna Chowaniec i p. Anna Kusior. Na uroczystości byli także obecni uczniowie z klasy 5e.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczniów i życzenia sukcesów w kolejnych latach.