Uroczysta Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego

11 października 2018 r. w Szkole Podstawowej nr1 w Sanoku odbyła się Uroczysta Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego. Miejscem imprezy była duża sala gimnastyczna. Wzięli w niej udział pani dyrektor Lidia Mackiewicz Adamska, nauczyciele wychowania fizycznego, nauczyciele przybyli z klasami z oddziałów III-VIII oraz III klas gimnazjalnych. Prowadzącymi byli pan Roman Lechoszest i pan Marek Drwięga.

Przypomniano o wielkim sukcesie sportowym szkoły w postaci I miejsca w województwie Podkarpackim w Igrzyskach Dzieci w roku szkolnym 2017/2018 w klasyfikacji 606 szkół. Zachęcono do codziennej pracy nad sobą i reprezentowania szkoły w zawodach sportowych w bieżącym roku szkolnym.

W programie artystycznym był taniec, występy gimnastyczne z muzyką i gimnastyka na przyrządach.

Na koniec pani dyrektor podziękowała wszystkim uczniom, którzy brali udział w jakichkolwiek zawodach sportowych w ubiegłym roku szkolnym i życzyła sukcesów w obecnym roku szkolnym.

Wystąpili: Kinga Iskrzycka, Karol Hrywniak, Malwina Czwerenko, Emilia Więckowska, Milena Kukla, Aleksandra Zimoń, Kamila Stopa, Maria Kalbarczyk, Kostancja Iwańczyk, Weronika Gruca, Oliwia Olejko, Martyna Posadzka, Weronika Poliwka, Amanda Gembalik, Przemysław Sech i Antoni Strzyżowski.