Akcja "Kartka urodzinowa dla Alana"

"Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać." Walt Disney

Dzieci z klas 1-3 po raz kolejny udowodniły, że mają wielkie serca angażując się w akcję "Kartka urodzinowa dla Alana". W ciągu kilku dni uczniowie zgromadzili 75 urodzinowych karteczek z pięknymi, szczerymi życzeniami dla tego wyjątkowego, młodego człowieka.

Alan to 13-letni chłopiec, który każdego dnia pokazuje, że autyzm wcale nie jest taki straszny. Kartki urodzinowe od koleżanek i kolegów z całej Polski to największa radość dla Alana, dlatego jego mama już od pięciu lat organizuje taką właśnie akcje, by uśmiech nie schodził z twarzy chłopca. Uczniowie naszej szkoły, wykonując własnoręcznie lub kupując specjalnie dla Alana kartki urodzinowe, przyczynili się do wielkiej radości chłopca i spełnienia jego małego marzenia.

Życzymy Alankowi dużo zdrowia, prawdziwych przyjaciół, zrozumienia ze strony ludzi, wymarzonych prezentów, wspaniałych przygód i dużo sukcesów. Wszystkiego, co najpiękniejsze!