Kiermasz zabawek

W ubiegłym tygodniu odbywał się w naszej szkole kiermasz zabawek. Cieszył się on, jak co roku, dużym zainteresowaniem, szczególnie wśród uczniów klas młodszych. Możliwość zakupu zabawki za złotówkę sprawiła dzieciom dużo radości i wywoływała uśmiech na wielu twarzach.

W organizacji kiermaszu uczestniczyli uczniowie klasy 2 a oraz uczennice klasy 5 a:

Oliwia Markuc, Karina Pytlowany i Gabrysia Sura, które sprzedawały zabawki i upiekły na kiermasz babeczki.

Dziękuję bardzo serdecznie wszystkim, którzy przekazali zabawki na kiermasz oraz tym, którzy je zakupili. Zebraliśmy kwotę 435 zł. Pieniądze te zostaną przekazane Stowarzyszeniu MISSIO MISERICORDIAE - Misyjna Adopcja Serca, które pomaga zdobyć wykształcenie dzieciom z Madagaskaru.