Festiwal Owocowo – Warzywny

27 listopada dzieci z grup świetlicowych zaprosiły uczniów edukacji wczesnoszkolnej na przedstawienie pod nazwą Festiwal Owocowo – Warzywny. Jego celem było promowanie zdrowego stylu życia – ukazanie walorów zdrowotnych warzyw i owoców i zachęcanie do ich spożywania.

W wesołych wierszach i piosenkach dzieci zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie, wokalne i taneczne, korzystając z licznych rekwizytów przygotowanych przez opiekunów.

Na zakończenie widzowie mogli wykazać się swoją wiedzą rozwiązując zagadki, a następnie zostali zaproszeni na degustację owoców i warzyw.

Festiwal Owocowo – Warzywny przygotowali wychowawcy świetlicy szkolnej: A.Tymcio, A.Raczkowska, E.Ziemiańska, A.Soda, D.Niżnik, M.Kowalczyk, P.Szałajko, P.Gładysiewicz, A.Baszak. Dekoracje wykonała p.Alina Statkiewicz.