Bonusy dla czytelników

bonusmZgodnie z obietnicą comiesięcznego nagradzania jednej klasy za wyróżniające czytelnictwo niniejszym informujemy, że talonik miłosierdzia czyli „Dzień bez pytania”, do wykorzystania w grudniu, otrzymuje klasa 7a.

Cieszy bardzo zainteresowanie książką wśród najmłodszych, oby jak najdłużej - wtedy i dla nich taki talonik będzie przedmiotem pożądania. Ale jest inny, słodki bonus, którym mogą być zainteresowani wszyscy Czytelnicy niezależnie od wieku - torcik nawiązujący do logo Stowarzyszenia Oczytanych Małolatów „Smakosz Literacki” – prezentuje go Paulina, wylosowała w ubiegłym roku i do dziś pamięta, że był pyszny:)

Wszyscy, którzy w grudniu pofatygują się do biblioteki i wypożyczą książki, wezmą udział w słodkim losowaniu w ramach świątecznej promocji na wkręcanie w czytanie:)

Statystyka - pobierz