Mikołajki w klasie 2a

W tym roku klasa 2 a z okazji mikołajek udała się do sali zabaw "Sokoliki Park". Było to wyjątkowe miejsce, które dostarczyło dzieciom wielu niesamowitych wrażeń i atrakcji. Mogły korzystać z kilku zjeżdżalni. Przechodziły przez tunele. Wspinały się, pokonując różne przeszkody. Bawiły się w basenie kulkowym. Każdy mógł spędzić twórczo ten czas, realizując własne zainteresowania.

Było wiele radości. Uśmiech cały czas gościł na twarzach dzieci.

Na koniec zabawy uczniowie usłyszeli dzwonek Świętego Mikołaja i udali się na spotkanie z tym wyjątkowym gościem. Dzieci zaśpiewały Mikołajowi piosenkę i wręczyły samodzielnie wykonane laurki, a potem otrzymały prezenty.

Pobyt w sali zabaw to była wspaniała przygoda i fantastyczna zabawa, którą dzieci zapamiętają na długo i chętnie powrócą w to miejsce.