Szlachetna paczka

Czując atmosferę przedświąteczną, kierowani chęcią niesienia pomocy, zrozumienia dla drugiego człowieka w dniach od 26.11 do 06.12. 2018r. postanowiliśmy już po raz kolejny wziąć udział w akcji "Szlachetna paczka". Wszystko odbyło się pod czujnym okiem p. Rolnik i p. Warchoł- Żuchowskiej.

Święta to czas spokoju i radości, w niektórych domach niestety go brakuje. Dlatego postanowiliśmy zebrać żywność, środki czystości, przybory szkolne oraz odzież i przekazać ją potrzebującej rodzinie. W sumie przygotowaliśmy 31 pakunków, w tym nową lodówkę podarowaną przez uczennicę klasy 5e.

Paczka, którą otrzymała rodzina to coś więcej niż prezent, który spełnia jej materialne potrzeby. To przede wszystkim wyraz prawdziwej miłości, tego że ktoś dostrzegł w nich coś wyjątkowego i uwierzył w nich po to, aby teraz oni uwierzyli w siebie.

Wszystkim, którzy wzięli udział w akcji Serdecznie Dziękujemy.