Kiermasz Świąteczny

"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi".

Jan Paweł II

W dniach od 27 listopada do 6 grudnia odbywał się w naszej szkole kiermasz świąteczny. Wolontariusze należący do Szkolnego Koła Caritas z klas Vc i Vd sprzedawali ręcznie robione bombki, aniołki, kartki, stroiki i inne ozdoby świąteczne.

Część rękodzieła, które trafiło do sprzedaży, podarowały również osoby prywatne. Dzięki hojności społeczności szkolnej udało się zgromadzić kwotę 530 złotych. Za zgromadzone pieniądze zostanie zakupiona odzież i środki higieniczne dla pacjentów sanockiego hospicjum. Należy pamiętać, że dzięki zabiegom medycznym, pomocy psychologicznej i duchowej świadczonej w wyżej wymienionej placówce, pacjenci żyją godnie, bez bólu w ostatnim okresie swojego życia.

Wszystkim osobom, które wsparły nasze dzieło Serdecznie Dziękujemy.